Netrukus pasirodys „Hyundai Ioniq 5“ robotaksi - Reidas Official
Elektromobiliai

Netrukus pasirodys „Hyundai Ioniq 5“ robotaksi

„Hyundai“ ir jos judumo be vairuotojo įmonė „Motional“ pristatė naująjį „Ioniq 5 Robotaxi“. „Hyundai“ teigia, kad „Ioniq 5 Robotaxi“ pasirodys kelyje 2023 m. ir bus pasirengęs nuvežti jus į kelionės tikslą be vairuotojo. Prognozuojama, kad „Ioniq 5 Robotaxi“, turintis SAE 4 lygio autonominių transporto priemonių reitingus, taps praeities taksi automobiliais su vairuotojais.

Artėja taksi ateitis.

2020 m. „Motional“ buvo įsteigta kaip bendra „Hyundai“ ir mobilumo sprendimų bendrovės „Aptiv“ įmonė. Bendradarbiaujant „Hyundai“ finansinė galia buvo sujungta su „Aptiv“, kuri šiuo metu Las Vegase, Nevadoje, eksploatuoja robotų taksi parką, programine įranga ir patirtimi. Las Vegase veikiančiame parke vis dar dirba vairuotojas, kuris sėdi vairuotojo vietoje ir stebi automobilį, jei ištiktų avarinė situacija.

Pasak „Hyundai“, „Robotaxi turi daugiau nei 30 jutiklių – kamerų, radarų ir lidaro derinį – kurie užtikrina patikimą 360 laipsnių suvokimą, didelės raiškos vaizdus ir itin tolimą objektų aptikimą, kad būtų užtikrintas saugus autonominis veikimas įvairiose važiavimo aplinkose. Robotaxi bus aprūpintas „Motional“ išbandyta bepiločio vairavimo technologija, kuri apima pažangias mašininio mokymosi sistemas, apmokytas remiantis dešimtmečius kauptais realaus pasaulio duomenimis, leidžiančias transporto priemonei saugiai įveikti sudėtingas ir kompleksines vairavimo situacijas.“

Skaityti  Naujas „Volkswagen ID. Life“ nustebino Miuncheno automobilių parodoje

Kadangi automobilių gamintojai ir toliau siekia elektrifikacijos ir bepiločių automobilių programinės įrangos sprendimų, tikimės, kad ir kiti automobilių gamintojai imsis panašių veiksmų. Šį unikalų planą sukurti ir eksploatuoti robotų taksi parką garsiai pasiūlė Elonas Muskas, pažadėjęs, kad klientai ilgainiui galės naudoti savo „Teslas“ kaip pajamas generuojančius robotus taksi. Atrodo, kad „Hyundai“ gali pralenkti „Tesla“ dėl šio pažado su savo specialiai sukurtu SAE 4 lygio autonominių elektrinių visureigių „Ioniq 5“ parku.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button