Įkrautas Volkswagen ID.3 elektromobilis užsiliepsnojo (video)
Auto

Įkrautas Volkswagen ID.3 elektromobilis užsiliepsnojo (video)

Nyderlandų Groningeno mieste įvyko incidentas su nauju „Volkswagen ID.3“ elektromobiliu – jis užsiliepsnojo automobilių stovėjimo aikštelėje vos įkrautas. Automobilio savininkė ištraukė kištuką ir pastebėjo tirštus dūmus. Prieš liepsnoms apėmus automobilį, moteriai ir jos vaikui pavyko pabėgti saugiu atstumu, todėl niekas nenukentėjo. Automobilis ID.3 visiškai sudegė, o vietos žiniasklaidos paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti, kad ugnis apgadino už vokiško hečbeko stovėjusį automobilį „Nissan Leaf“.

„Volkswagen“ reagavo į šią situaciją ir pažadėjo atlikti savo tyrimą. Automobilių gamintojas ketina ištirti, kas liko iš elektromobilio, kad nustatytų, kas nutiko. Tai pirmas žinomas įvykis, susijęs su šio vokiečių prekės ženklo elektromobiliu: informacija apie kitus ID.3 arba ID.4 gaisro atvejus, jei tokių buvo, žiniasklaidai nebuvo pateikta.

Pagal vieną iš versijų gaisras galėjo kilti dėl akumuliatoriaus perkaitimo. Toks pasiūlymas dažnai pateikiamas po panašių incidentų, susijusių su „Tesla“ elektromobiliais, iš kurių paskutinis įvyko rugpjūčio pradžioje. 2013 m. išleistas „Model S 85“ užsidegė naktį garaže San Ramone, Kalifornijoje. Gaisras greitai plėtėsi ir virto liepsna, kuri su sprogimais išmušė metalines garažo duris.

Vėliau elektromobilio savininkas žurnalistams pasakojo, kad „Model S“ buvo įkrautas, o pirmąjį pranešimą apie techninį gedimą vyriškis pražiopsojo, nes jis jo „iPhone“ telefone pasirodė apie pusę šešių ryto.

Elektromobilis užsiliepsnojo ir ugnis persimetė į antrą tame pačiame garaže stovėjusį „Model S“. Tačiau pati „Tesla“ nesidomėjo, kas nutiko: sudegusių elektromobilių nuolaužos kelias savaites laukė „Tesla“ specialistų, kurie turėjo nustatyti tikslią gaisro priežastį, tačiau jie taip ir nepasirodė.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button