Įvykdyti „Volkswagen“ koncerno reikalavimai lietuviams atvėrė naujus kelius - Reidas Official
Auto

Įvykdyti „Volkswagen“ koncerno reikalavimai lietuviams atvėrė naujus kelius

Lietuviško kapitalo technologijų kompanijos „Voltas IT“ kuriama programinė įranga tapo pirmąja pasaulyje trečiosios šalies diagnostikos įranga, galinčia modifikuoti naujausius automobilių modelius tiesiogiai prisijungiant prie „Volkswagen“ serverių. Inovatyvius sprendimus automobiliams kurianti ir su Volkswagen koncernu bendradarbiaujanti, kompanija viena pirmųjų įvykdė sugriežtintus koncerno saugumo reikalavimus.

Transporto priemonės diagnostikos apsauga (taip pat žinoma kaip SFD – vok. Schutz Fahrzeug Diagnose) yra aukštesnis saugumo lygis, kuris reikalaudamas autorizacijos tarp automobilio ir gamintojo, siekia apsaugoti žmogaus ir automobilio duomenis.

„OBDeleven“ – tai mažas, „Bluetooth“ ryšiu veikiantis profesionalus diagnostikos įrenginys, galintis per mobiliąją aplikaciją prisijungti prie automobilio. Kiekvienam vairuotojui suteikęs galimybę lengvai suprasti ir valdyti savo transporto priemonę, pasaulinei rinkai pristatytas 2014 m. „OBDeleven“ greitai išpopuliarėjo automobilių entuziastų tarpe. Prie jo jau prijungta beveik 2 milijonai automobilių.

„Kadangi jau esame pasirašę oficialią sutartį su ”Volkswagen” koncernu, iš jo gavome nurodymus, kaip įvykdyti nustatytus reikalavimus. Papildomą funkcionalumą  naujausios kartos VAG grupės modelių („Volkswagen“, „Audi“, „Seat“, „Škoda“, „Cupra“) modifikavimą  savo klientams siūlome nemokamai. Kiti diagnostikos prietaisai tai gali padaryti tik už papildomą mokestį bei naudojant atitinkamus įrenginius (kompiuterį ir kabelius),  komentuoja vienas iš „Voltas IT“ įkūrėjų, vykdomasis direktorius Aivaras Astrauskas.  

2022-ais bendrovė siekia tapti pasauline lydere išmaniosios automobilių diagnostikos srityje ir planuoja 30 procentų augimą tiek apyvarta, tiek naujų darbuotojų skaičiumi. OBDeleven kaskart tobulinamas, pridedant naujų funkcijų, o šiemet jis galės modifikuoti ir BMW automobilius.

Apie įmonę:

Voltas IT – pirmoji Lietuvos įmonė „Deloitte Technology FAST 50″ konkurse užėmusi pirmąją vietą kaip sparčiausiai auganti technologijų bendrovė Vidurio Europoje (2019 m.). Taip pat paskelbta laimėtoja Kauno rajono verslo apdovanojimuose kategorijoje „Už Inovacijas“ (2020 m.) bei Nacionalinio Atsakingo Verslo Asociacijos nominacijoje vidutinių įmonių kategorijoje „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“ (2021 m.).

„OBDeleven“ prietaisas įvertintas dvejuose tarptautiniuose dizaino apdovanojimuose („A’ Design Award & Competition 2020“, „European Product Design Award 2020“).

BNS.LT PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: GERDA MICIKEVIČIENĖ, VOLTAS IT

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button