Tesla savininkas išgelbėjo degančio BMW vairuotoją (video)
Auto

Tesla savininkas išgelbėjo degančio BMW vairuotoją (video)

Tikėtina, kad apie tai nebus pranešta, nes užsidegė ne elektromobilis, o transporto priemonė su vidaus degimo varikliu.

Pagrindinė žiniasklaida įpratino visuomenę, kad elektromobiliai yra linkę užsidegti, ir plačiai nušviečia kiekvieną tokį įvykį.

Tačiau tiesa yra ta, kad dujomis varomos transporto priemonės užsidega dažniau nei elektromobiliai. Pavyzdžiui, „Tesla“ 2012-2020 m. transporto priemonių gaisrų duomenys rodo, kad kas 205 mln. nuvažiuotų mylių kilo maždaug vienas gaisras.

Palyginimui, Nacionalinės priešgaisrinės apsaugos asociacijos (NFPA) ir JAV Transporto departamento duomenimis, JAV nacionalinis vidurkis yra vienos transporto priemonės gaisras per 19 mln. mylių.

Kur kas didesnė tikimybė, kad užsidegs transporto priemonė su vidaus degimo varikliu, nei elektromobilis, o vienas „Tesla Model Y“ vairuotojas iš Vudbridžo, Naujojo Džersio valstijoje, tuo įsitikino iš pirmų lūpų.

Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo „Wham Baam Teslacam“, matome filmuotą medžiagą iš „Tesla“, kai ji privažiavo prie šviesoforo už pilko BMW X1. BMW pasukus į dešinę, iš po vokiško visureigio ėmė veržtis dūmai.

BMW vairuotojas kažkodėl nepastebėjo už jo esančio tiršto dūmų debesies ir toliau važiavo dideliu greičiu. Tai paskatino Bryaną, „Tesla“ savininką, eiti persekioti BMW ir pranešti vairuotojui, kad jo automobilis dega.

Y modelio savininkas kelis kartus paspaudė garsinį signalą, kad atkreiptų BMW X1 vairuotojo dėmesį, ir galiausiai jam pavyko jį pastebėti prie šviesoforo. Kai BMW vairuotojas atidarė langą, Bryano žmona sušuko: „Jūsų automobilis dega!“

Tai iš tiesų buvo gyvybiškai svarbi akimirka, nes praėjus kelioms akimirkoms po to, kai jis išlipo iš automobilio, po X1 degančios liepsnos apėmė visą transporto priemonę. Modelio Y „TeslaCam“ sistemos „TeslaCam“ dėka šis incidentas buvo užfiksuotas, kad būtų išsaugotas.

Dabar nesitikėkite, kad televizijos stotys panaudos šią filmuotą medžiagą savo naujienų reportažuose. Kita vertus, jei „Tesla Model Y“ būtų BMW X1 vietoje…

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button