Automobilių pardavėjui slėpusiam mokesčius paskirta 21 tūkst. eurų bauda - Reidas Official
Baudos kvitas

Automobilių pardavėjui slėpusiam mokesčius paskirta 21 tūkst. eurų bauda

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie automobilių pardavėją, kuris kelis metus neteisėtai užsiiminėjo automobilių prekyba autoplius.lt internetiniame puslapyje. Vyrui buvo paskirta 21 tūkst. eurų bauda.

2021 m. kovo 16 d. Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl neteisėtos automobilių prekybos ir kaltinamajam pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. 1 d. (neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla), 300 str. 1 d. (dokumentų klastojimas), paskyrė 21 tūkst. eurų baudą.

Teismas nustatė, kad nuo 2017 m. sausio 1 d. iki 2019 m. rugsėjo 26 d., Tauragės gyventojas, gim. 1979 m., neturėdamas leidimo veiklai, neįkūręs įmonės bei kitais būdais neįteisinęs savo vykdomos individualios veiklos, susijusios su automobilių įsigijimu bei pardavimu, siekdamas išvengti mokesčių sumokėjimo, versliškai ir stambiu mastu ėmėsi komercinės veiklos.

Internetiniame puslapyje www.autoplius.lt turėdamas tikslą parduoti ir iš to gauti pajamų, patalpino ne mažiau kaip 92 skelbimus apie parduodamus automobilius, iš kurių pardavė ne mažiau kaip 12 automobilių ir gavo daugiau kaip 60 tūkstančių eurų pajamų.

Taip pat vyriškis nuteistas ir už automobilių draudimo paslaugų dokumentų suklastojimo, nes parduodamas automobilius, juos drausdavo kito asmens vardu.

Informuojame, kad asmuo pradėjęs vykdyti bet kokios rūšies individualią veiklą, apie tai teisės aktų nustatyta tvarka privalo informuoti Valstybinę mokesčių inspekciją. Be to, gyventojus raginame, perkant naudotą automobilį, visada atkreipti dėmesį į tai, koks dokumentas pasirašomas sandorio metu, patikrinti ar pardavimo dokumentuose yra pateikiama teisinga informacija apie pirkėją ir pardavėją, transporto priemonės kainą, ridą, automobilio defektus ir kitus svarbius duomenis.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button