Dviejų BMW lenktynės buvo užfiksuotos neviešą patruliavimą vykdžiusių pareigūnų (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Dviejų BMW lenktynės buvo užfiksuotos neviešą patruliavimą vykdžiusių pareigūnų (video)

Du jauni BMW automobilių vairuotojai sugalvojo vidury baltos dienos palenktyniauti šalia parko ir išsiaiškinti kuris iš automobilių yra greitesnis. Tuo metu toje vietoje neviešą patruliavimą vykdžiusių policijos pareigūnų automobilio vaizdo kamerą užfiksavo kelių eismo taisyklių pažeidėjų veiksmus.

Jauni BMW automobilių vairuotojai liko nieko nepešę ‒ neskundžiama Vilniaus apygardos teismo nutartimi jiems skirta 500 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 12 mėnesių.

2020 m. rugpjūčio 22 d. apie 19 val. 30 min. Šalčininkų miesto parko lankytojų ramybę sudrumstė cypiančių padangų ir padidintų variklių apsukų garsai. Parke buvę žmonės tapo nelegalių lenktynių, kurias šalia parko nusprendė surengti dviejų BMW automobilių jauno amžiaus vairuotojai.

Vienas iš automobilių vairuotojų visiškai nekreipdamas dėmesio į kitus eismo dalyvius ir ignoruodamas Kelių eismo taisyklių normas, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, be jokios priežasties sustojo važiuojamojoje dalyje, susilygino su kitu jam iš dešinės buvusiu automobiliu ir abu staigiai startuodami nusprendė patikrinti, kieno automobilis galingesnis. Jų visiškai nedomino, kad tai yra miesto centras, parkas, kur daug pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių. Parke buvę žmonės liko apstulbę nuo pamatytų vaizdų ‒ ,,kelių gaideliai“ ignoravo teisės normas, rodė savo išskirtinumą prieš kitus. Netrukus ,,kelių erelių“ nuotaika „sugedo“ ‒ jų chuliganišką vairavimą užfiksavo neviešai patruliavę Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai. Sustabdžius kelių chuliganus, jų drąsa iškart dingo ‒ paaiškinti savo chuliganiško elgesio kelyje taip ir nesugebėjo. Sužinoję, kad jiems gresia solidžios baudos ir ilgas spec. teisės atėmimas vairuoti transporto priemones, jie aktyviai visais įmanomais būdais skundė policijos pareigūnų veiksmus, vyko keli teismo posėdžiai.

Skaityti  Vilniuje „BMW“ vairuotojas atsitrenkė į šviesoforo stulpą

Š. m. gegužės 25 d. neskundžiama Vilniaus apygardos teismo teisėjos nutartimi jų skundas netenkintas, pažymint, kad važiavimas priešpriešinio eismo juosta įkalnėje, kur blogas matomumas, vietoje, kur yra dvi mokyklos, parkas, pėsčiųjų takas, per gatvę ėjo žmonės, yra nesuderinamas su Kelių eismo taisyklių reikalavimais ir neabejotinai pavojingas. Už chuliganišką vairavimą skirta 500 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 12 mėnesių.

Iš gyventojų policija sulaukė teigiamų atsiliepimų ir, pasak jų, ,,kelių ereliai” pastebėti Šalčininkų mieste važinėjantys elektriniais paspirtukais.

Policija tikisi gyventojų supratingumo ir prašo kiekvieną kartą, pastebėjus KET pažeidimą (policija reaguos ir vertins bet kokio pobūdžio teisės pažeidimus ir principingai taikys nuobaudas), fiksuoti ir nedelsiant pranešti policijos pareigūnams skubios pagalbos telefonu 112.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už suteikiamą informaciją ir prašo toliau aktyviai bendradarbiauti su policija.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button