Gaudynės Vilniuje: neblaivus vairuotojas trenkėsi į policijos automobilį ir bandė pasprukti - Reidas Official
Baudos kvitas

Gaudynės Vilniuje: neblaivus vairuotojas trenkėsi į policijos automobilį ir bandė pasprukti

Šeštadienį Vilniuje neblaivus Toyota markės automobilio vairuotojas trenkėsi į policijos automobilį ir bandė pasprukti nuo pareigūnų. Neblaivų vairuotoją per visą miestą gaudė keli policijos ekipažai.

Pirminiais duomenimis Toyota automobilio vairuotojas šalia Vilniaus geležinkelio stoties atsitrenkė į policijos automobilį ir iš karto bandė pasprukti iš įvykio vietos. Policijos pareigūnai pradėjo gaudyti jų automobilį kliudžiusį vairuotoją. Prie gaudynių prisijungė ir kiti policijos ekipažai.

Pareigūnų automobilį kliudęs vairuotojas bandė pabėgti važinėdamas faktiškai po visą miestą. Gaudynių metu Toyota vairuotojas apgadino dar vieną policijos pareigūnų automobilį. Pasprukti bandantį vairuotoją automobilio galiniame veidrodyje pastebėjo netoli Oslo gatvės važiavęs vairuotojas. Greitai sureagavęs vyras suprato, kad Toyota sprunka nuo policijos automobilių ir padėjo sulaikyti Toyota vairuotojas pradėdamas stabdyti jam iš priekio.

Sprunkantis vairuotojas Oso gatvėje nesuvaldė automobilio, trenkėsi į kelio atitvarą ir išlipęs iš automobilio puolė bėgti. Bėgantį vyrą sulaikė policijos pareigūnai.

Pareigūnai paprašė sprukusio Toyota markės automobilio vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Alkotesteris parodė 1,22 promilės. Vairuotojas buvo išgabentas į policijos komisariatą.

Vairuotojui gresia bauda už girtumą vairuojant, už nesustojimą ir bandymą pasprukti nuo policijos pareigūnų. Taip pat neblaivus vairuotojas privalės atlyginti žalą už gaudynių metu apgadintus automobilius.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button