Baudos kvitas

Jaunuoliui įžeidusiam pareigūnus „Facebook“ soc. tinkle – administracinė atsakomybė

Policijos pareigūnai, dirbdami savo tiesioginį darbą ir atlikdami pareigą, susilaukia ne tik padėkų, bet pasitaiko ir nevengiančių pareigūnus įžeisti. Labai drąsūs socialinių tinklų lankytojai, kurie socialinėse erdvėse su kitais vartotojais dalijasi informacija, gausu grupių sukurtų konkrečiai vairuotojams, kuriose įspėjama apie policijos pareigūnų vykdomas prevencines priemones.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų pareigūnai sėkmingai vykdo pareigūnų apsaugos nuo galimo neteisėto poveikio priemones, kuriomis siekiama išvengti galimų ketinimų paveikti sąžiningą ir objektyvų policininko pareigų vykdymą.

2021 m. balandžio 8 d. socialiniame tinkle „Facebook“, grupėje „Pagalba vairuotojams Telšiuose“, iškalbingas ir drąsos nestokojantis 18-metis jaunuolis, parašė įžeidžiančius komentarus, skirtus Telšių rajono policijos komisariato pareigūnams.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnio 1 dalimi (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas), 2021 m. balandžio 12 d. priimtas sprendimas, kuriuo nutarta asmeniui, socialiniame tinkle platinusiam žeminančius komentarus, taip įžeidžiant pareigūnų garbę ir orumą, skirti baudą. Komentaro autoriui teks sumokėti 45 eurus. 

Imuniteto ir vidaus tyrimų pareigūnai primena, kad prieš rašydami įžeidžiančius žodžius, komentarus ar skelbdami informaciją, kuri gali turėti įtakos kitiems, pagalvotumėte apie galimas pasekmes sau.

Informuojame, kad policijos pareigūnus, sąžiningai vykdančius savo pareigas, gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai paveikti pareigūnus reaguojama principingai.

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.
Šaltinis
Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button