Baudos kvitas

Kaip noriu, taip važiuoju: BMW prieš eismą per A juostą (video)

Trečiadienį Vilniuje užfiksuotas BMW vairuotojo kelių eismo taisyklių pažeidimas pakliuvo į internetą. Už sutaupytą laiką, kad nestovėti rytiniame kamštyje vairuotojui gresia baudą ir teisių atėmimas.

Vaizdo įrašu, kurį užfiksavo automobilyje įmontuotas vaizdo registratorius Reidas Vilniuje informacijos kanale pasidalino vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Prie pasidalintos vaizdo medžiagos vyras pridėjo komentarą: „Kaip noriu, taip ir važiuoju!“.

Pirminiais duomenimis grubus kelių eismo taisyklių pažeidimas užfiksuotas Vilniuje, Olandų gatvėje. BMW markės automobilis išvažiuodamas iš vieno kiemo esančio Olandų gatvėje, įvažiuoja į priešpriešinę eismo A juostą, pavažiuoja maždaug 10 metrų ir įvažiuoją į kitą kiemą.

Komentaruose po pasidalintu vaizdu įrašu užvirė Vilniaus vairuotojų diskusijos. Vieni neigiamai įvertino tokį vairuotojo poelgį, o kiti juokavo, jog BMW vairuotojams leidžiama taip vairuoti arba šis vairuotojas galimai neseniai yra grįžęs iš Jungtinės Karalystės, kurioje eismas vyksta kita kelio puse nei Lietuvoje.

Viena iš Reidas Official bendruomenės narių, šio įvykio liudininkių teigė, jog BMW automobilio vairuotoją sustabdė policijos pareigūnai.

Bauda už šį kelių eismo taisyklių pažeidimą siekia 170-230 eurų ir teisių atėmimas nuo 3 iki 6 mėnesių.

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button