Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų reidas Vilniaus apylinkėse
Baudos kvitas

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų reidas Vilniaus apylinkėse

Penktadienio, spalio 1-osios dienos, vakare, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai surengė reidą Vilniaus apylinkėse. Priemonės metu iš viso išaiškinta 20 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Tikrinant vairuotojų blaivumą, jau per pirmąsias reido valandas buvo nustatyti 6 neblaivūs vairuotojai, vairavę lengvuosius automobilius. Iš viso policinės priemonės metu nustatyta 10 transporto priemonių vairuotojų, kuriems buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,45; 0,49; 0,63; 0,64; 0,85; 0,97; 1,00; 1,07; 1,12 ir 1,30 promilės). Pažymėtina, kad vienas iš jų, 37 metų neblaivus (0,49 promilės) vairuotojas, 20 vietų autobusiuku „Mercedes-Benz“ vežė žmones, nors autobusų vairuotojai privalo būti absoliučiai blaivūs.

Vieną vairuotoją pareigūnams teko vytis, nes pareigūnai pastebėjo, kad neprivažiavus reido vietos automobilis „Peugeot 307“ staiga apsisuko, kirsdamas dvigubą ištisinę liniją ir dideliu greičiu nuvažiavo tolyn. Policijos pareigūnai nedelsiant pasivijo ir sustabdė minėtą automobilį. Vairuotojai teko grįžti į reido vietą. Greitai paaiškėjo kodėl 22 metų vairuotoja taip pasielgė, nes vos prieš dieną ji jau buvo „įkliuvusi“ policijos pareigūnams vairuodama neblaivi (0,84 promilės), todėl iki administracinės bylos nagrinėjimo jai sustabdyta teisė vairuoti.

„Įkliuvo“ dar 5 asmenys, vairavę lengvuosius automobilius, tačiau neturintys teisės vairuoti. Vienam jų ji jau atimta, be to, šis 32 metų vyras, vairavęs „Volkswagen Golf“, dar buvo ir neblaivus, jam nustatytas 0,67 promilės neblaivumas, todėl šiam vairuotojui teko atsisveikinti su savo automobiliu, jis buvo išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.

Tiesioginio pabendravimo su policijos pareigūnais nepavyko išvengti vienam elektrinio paspirtuko vairuotojui, kuriam kelyje buvo sudėtinga važiuoti tiesia trajektorija. Po pareigūnų patikrinimo, šiam asmeniui, 33 metų vyriškiui, kelionę teko tęsti pėsčiomis, nes alkoholio kiekio matuokliu buvo nustatytas 0,55 promilės neblaivumas.

Patikrinimų metu 14 transporto priemonių vairuotojų neviršijo leistinos 0,4 promilės ribos.

Per šį reidą patikrinta apie 500 transporto priemonių vairuotojų.

Primename: kiekvienas kelyje yra saugus tiek, kiek saugo save ir kitus.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button