Marijampolės apskr. kelių policijos priemonių rezultatai – 19 neblaivių vairuotojų - Reidas Official
Baudos kvitas

Marijampolės apskr. kelių policijos priemonių rezultatai – 19 neblaivių vairuotojų

Didžiausią pavojų kelyje kelia neblaivūs transporto priemonių vairuotojai. Pavartojus net nedidelį kiekį alkoholio sulėtėja vairuotojo reakcija, slopinami pojūčiai ir dėmesys į kelią, vairuotoją gali migdyti, dėl šių priežasčių vairuotojas kelyje tampa potencialia grėsme visuomenei. Marijampolės apskr. VPK pareigūnai nuolat vykdo reidus siekiant išaiškinti Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, o ypatingas dėmesys nuolat skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei.

Praėjusią savaitę (kovo 7–13 dienomis) Marijampolės apskr. VPK kelių patruliai nustatė 11 neblaivių vairuotojų, 10 iš jų vairavo krovinines transporto priemones! Pastarieji, po sustojimo pailsėti Lenkijoje, važiavo į Lietuvą arba per ją į kitas užsienio šalis.

Stipriausiai apgirtęs vairuotojas kelių patrulių buvo sustabdytas kovo 10 dieną apie 9.10 val., kelyje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai. Jis vairavo krovinį automobilį „Volvo FH“. Lenkijos pilietis kelių patrulius bandė įtikinti, kad alkoholio nevartojo, tačiau patikrinus asmenį alkoholio matavimo prietaisu šis prisipažino, kad naktį išgėrė 10 butelių alaus. Alkotesteriu vairuotojui buvo nustatytas 1,67 prom. neblaivumas. Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, vairuotojas už tokį neatsakingą elgesį kelyje patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Tęsiant intensyvius patikrinimus kelyje ir siekiant uždrausti eisme dalyvauti neblaiviems vairuotojams, šiandien, tai yra kovo 14 dieną kelių patruliai nutraukė net 8 neblaivių vairuotojų keliones. Visi jie buvo sustabdyti kelyje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ir visi jie vairavo krovininius automobilius.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo piliečius nelikti abejingus ir apie pastebėtą apgirtusį vairuotoją nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112.

Saugokime vieni kitus kelyje!

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button