Ne tarnybos metu policijos pareigūnas sulaikė beteisį „BMW“ vairuotoją 34 kartus bausta už įvairius nusižengimus - Reidas Official
Baudos kvitas

Ne tarnybos metu policijos pareigūnas sulaikė beteisį „BMW“ vairuotoją 34 kartus bausta už įvairius nusižengimus

Penktadienį buvo pranešta apie policijos pareigūno sulaikytą jauną beteisį „BMW“ vairuotoją, kuris už įvairius nusižengimus jau yra baustas 34 kartus.

Balandžio 6 d. Šalčininkų r. PK pareigūnai ne tarnybos metu Eišiškėse sulaikė jauną beteisį automobilio BMW vairuotoją. Vyras (gimęs 2001 m.) 34 kartus baustas už įvairius administracinius teisės nusižengimus – transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti, vairavimą, kai vairuojančiam asmeniui atimta ar sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones, arba transporto priemonės perdavimą tokiam asmeniui vairuoti; transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą ir kt.

Budrūs pareigūnai nedelsdami dirbančius savo kolegas apie daromą teisės pažeidimą, o tuo metu patys vyko sulaikyti BMW vairuotojo. Uniformuotam pareigūnui išlipus iš asmeninės transporto priemonės, BMW vairuotojas dar bandė pasišalinti, tačiau buvo sulaikytas. Atvykęs reaguojančių pareigūnų ekipažas pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą, o automobilį priverstinai išgabeno į saugojamą aikštelę.

Šis vyras administracine tvarka 34 kartus baustas už įvairius administracinius teisės nusižengimus, dažniausiai už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti, vairavimą, kai vairuojančiam asmeniui atimta ar sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones, arba transporto priemonės perdavimą tokiam asmeniui vairuoti (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 2 d.); transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str. 1 d.).

Vairavimas techniškai netvarkingų, turinčių gedimų transporto priemonių, taip pat kaip ir transporto priemonės vairavimas neturint teisės vairuoti kelia didelę grėsmę kitiems eismo dalyviams. Laimei, pareigūnai, atsidūrę tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, operatyviai sureagavo ir sulaikė BMW vairuotoją, užkirsdami kelią galimai nelaimei kelyje.

Didžiuojamės kolegomis, kurie savo misiją „Ginti. Saugoti. Padėti.“ atlieka neskaičiuodamai darbo valandų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button