Neblaivus vairuotojas bandydamas „sutvarkyti reikalus“, bandė papirkti policijos pareigūnus - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaivus vairuotojas bandydamas „sutvarkyti reikalus“, bandė papirkti policijos pareigūnus

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie 52 metų vairuotoją, kuris buvo sustabdytas pareigūnų dėl keisto savo transporto priemonės manevravimo. Pareigūnų įtarimas pasitvirtino, vairuotojas buvo neblaivus ir bandė papirkti pareigūnus norėdamas išvengti atsakomybės.

2021 m. liepos 15 d. apie 12.54 val. policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Šilalės rajone pastebėtą keistai manevruojantį automobilį. Įtarta, kad prie „Audi“ vairo sėdintis vyras gali būti neblaivus.

Pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį ir patikrinus vyro blaivumą, paaiškėjo, kad šis neblaivus – 1,57 promilės.

52-iejų vyriškis siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviam, policijos pareigūnams pasiūlė kyšį neįvardindamas konkrečios pinigų sumos.

Savo funkcijas sąžiningai ir dorai atliekantys pareigūnai provokacijai nepasidavė ir nedelsdami vyrą sulaikė.

Dėl neteisėtų veiksmų, vairuotojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio (LR BK 281str. 1 d.) ir bandymo papirkti policijos pareigūnus (LR BK 227 str. 2 d.).

Primename, kad bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Raginame vairuotojus būti sąmoningais, drausmingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir transporto priemones vairuoti tik esant blaiviems.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button