Neblaivūs vilkikų vairuotojai vienas po kito siūlė vis didesnius kyšius pareigūnams - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaivūs vilkikų vairuotojai vienas po kito siūlė vis didesnius kyšius pareigūnams

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie pareigūnams papuolusius vilkikų vairuotojų, kurie vienas po kito siūlė vis didesnius kyšius.

2021 m. kovo 22 d. rytas gausus neblaivių transporto priemonių vairuotojų, Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje vykdant transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę, nustatyti net 7 neblaivūs vairuotojai, iš kurių – 2 vairuotojai dar „susitepė“ siūlydami kyšį.

Kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai apie 7.45 val. Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK pareigūnai patikrinimui sustabdė vilkiką VOLVO, kurį vairavo lietuvis. Vairuotojui alkotesteriu buvo nustatytas 0,36 prom. alkoholio girtumas, todėl net nesulaukęs antrojo pūtimo, pasiūlė pareigūnams 200 Eur už tai, kad nebūtų surašytas administracinio nusižengimo protokolas, bet tuo situaciją sau tik pasiblogino.

Dar vienas kyšio siūlymo atvejis Suvalkų koridoriuje užfiksuotas apie 8.19 val., kai Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai patikrinimui sustabdė vilkiką DAF, kurį vairavo Lenkijos pilietis. Patikrinus alkotesteriu, antrasis vairuotojo pūtimas parodė 0,77 prom. alkoholio girtumą, kadangi vairuotojo teigimu, poilsio metu gurkšnojo alų. Lyg būtų mažai rūpesčių, neblaivus vairuotojas dar sugalvojo išvengti atsakomybės, kad nebūtų surašytas administracinio nusižengimo protokolas, pasiūlė pareigūnams dvigubai didesnę sumą nei ankstesnis vairuotojas – po 200 eurų kiekvienam, bet kaip atsaką gavo baudžiamąją atsakomybę.

Skaityti  Avarija Vilniuje: girta mergina rėžėsi į šlaitą ir atsidūrė griovyje

Abiem atvejais pareigūnai sureagavo principingai, įformino kyšio davimo faktus ir taip vairuotojai „užsidirbo“ ne tik administracinę, bet ir baudžiamąją atsakomybę.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d. ir administracinė teisena pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 d.

Norite žinoti kokios nuobaudos gresia už vairavimą esant išgėrus? Paskaitykite straipsnį Baudos už KET pažeidimus.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button