Nuo policijos sprukęs „Audi“ vairuotojas sustabdytas panaudojus „ežį“ (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Nuo policijos sprukęs „Audi“ vairuotojas sustabdytas panaudojus „ežį“ (video)

Nuo dviejų policijos ekipažų sprukęs jaunas vairuotojas buvo sustabdytas panaudojus „ežį“.

Vakar, apie 1.50 val., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaukė kolegų prašymo padėti sustabdyti automobilį, kuris stabdomas nestojo. Pareigūnai reaguodami į įvykį nedelsiant prisijungė prie gaudynių.

Pastebėjus pravažiuojantį automobilį ,,Audi A6“, Šilalės r., Traksėdžio sen., Pakasokio k., jį persekioti pradėjo du policijos ekipažai. Tačiau automobiliui nestojant buvo panaudota priverstinio stabdymo priemonė ,,Ežys“. Priemonės pagalba automobiliui buvo pradurtos abi kairės pusės padangos, pastarajam dar nuvažiavus apie vieną kilometrą šis sustojo ir buvo sulaikytas Kelmės policijos pareigūnų.

Tikslinant aplinkybes, paaiškėjo, kad vairuotojas, gim. 1999 m., neturi vairuotojo pažymėjimo. Jam surašytas administracinis protokolas už Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Policijos pareigūnai primena:

  • reikalavimas sustabdyti transporto priemonę išreiškiamas duodant signalą lazdele arba mojant skrituliu su raudonu atšvaitu skersai judėjimo krypties, arba per garsiakalbį liepiant sustoti;
  • policijos patrulio reikalavimas sustabdyti transporto priemonę taip pat gali būti išreiškiamas įjungus specialiomis spalvomis nudažyto ir policijos ženklu pažymėto automobilio švieslentę su užrašu „STOP POLICIJA“ arba „STOP“;
  • transporto priemonė gali būti stabdoma važiuojant tarnybine transporto priemone, įjungus jos mėlynos (mėlynos ir raudonos) spalvos švyturėlį (švyturėlius) ir specialiuosius garso signalus. Šiuo atveju reikia privažiuoti prie stabdomos transporto priemonės iš galo ir reikalavimą sustoti pareikšti žodžiais per garsiakalbį.
Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Šaltinis
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button