Pareigūnai nepatikėjo, ką pamatė: į iškvietimą skubėjusį ekipažą vairuotojas pralenkė, kaip stovinčius (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Pareigūnai nepatikėjo, ką pamatė: į iškvietimą skubėjusį ekipažą vairuotojas pralenkė, kaip stovinčius (video)

Pareigūnai skubėdami į iškvietimą nepatikėjo, ką pamatė pro tarnybinio automobilio langą. Ekipažą važiuojantį 120 km/h greičių į iškvietimą „VW Golf“ vairuotojas pralenkė, kaip stovinčius.

„VW Golf“ vairuotojas taip „skubėjo“, kad net nepastebėjo į iškvietimą skubančių policijos pareigūnų – pro juos, kaip pro stovinčius, „praskriejęs“ jis nurūko tolyn. Netrukus realią grėsmę kitiems eismo dalyviams kėlęs „kelių gaidelis“ buvo sustabdytas. Už chuliganišką vairavimą jam paskirta bauda ir atimta teisė vairuoti transporto priemonę trims mėnesiams.

Gegužės 6 d. apie 15.50 val. Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, skubėdami į iškvietimą dėl pavojaus gyvybei, kelyje Vilnius-Varėna-Gardinas, ties Paluknio kaimu, negalėjo patikėti, ką pamatė pro tarnybinio automobilio langus. Lenkdamas, kaip pro stovinčius vietoje, jų žymėtą tarnybinį automobilį su įjungtais švyturėliais, „praskriejo“ „VW Golf“ markės automobilis ir nurūko tolyn. Į skubų iškvietimą vykstantys pareigūnai važiavo 120 km per valandą greičiu. Kadangi toks ypatingai įžūlus ir chuliganiškas vairavimas kėlė realią grėsmę ne tik taip vairuojančiam asmeniui, bet ir kitiems eismo dalyviams, ir galėjo sukelti skaudžias negrįžtamas pasekmes – nuspręsta nedelsiant persekioti ir sustabdyti šią transporto priemonę.

Skaityti  Vairuotojų patikros metu išaiškinti 5 neblaivūs asmenys

Į iškvietimą skubos tvarka buvo išsiųstas kitas policijos ekipažas. Trakų policijos pareigūnai, padidinę greitį, pasivijo „kelių gaidelį“. Jis dar kurį laiką nereagavo į pareigūnų reikalavimą sustoti ‒ pavojingai lenkė kitas transporto priemones, kirsdamas siaurą ištisinę kelio liniją, priversdamas kitas transporto priemones keisti judėjimo greitį ir kryptį.

Po dvi minutes vykusio intensyvaus persekiojimo „VW Golf“ sustojo. Paaiškėjo, kad tai ‒ 36-erių metų vilnietis, ankščiau jau 6 kartus baustas už nustatyto greičio viršijimą ir kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Vairuotojas buvo blaivus, jis aiškino „skubėjęs, nes labai skuba“. Vėliau paaiškino, kad labai gailisi dėl tokio savo vairavimo. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas su nurodymu sumokėti baudą ir atimta teisė vairuoti transporto priemonę trims mėnesiams.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button