Pastaruoju metu padaugėjo automobilių su vokiškais registracijos numeriais, kurie galimai yra suklastoti arba išduoti ne tai transporto priemonei
Baudos kvitas

Pastaruoju metu padaugėjo automobilių su vokiškais registracijos numeriais, kurie galimai yra suklastoti arba išduoti ne tai transporto priemonei

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai pastebi tendenciją, kad pastaruoju metu padaugėjo automobilių su vokiškais registracijos numeriais, kurie galimai yra suklastoti arba išduoti ne tai transporto priemonei.

Spalio mėn. 29 d. visoje Vilniaus apskrityje buvo vykdoma tikslinė prevencinė priemonė, kurios tikslas – pasitelkus kitų sostinės policijos padalinių bei Vokietijos Federacijos policijos pareigūnus, stabdyti transporto priemones su Vokietijos Federacijos registracijos numeriais ir tikrinti, ar automobiliai nėra ieškomi Vokietijos Federacijoje, ar valstybiniai numeriai nėra suklastoti.

Stacionariuose ir mobiliuose policijos postuose nuo 10 val. iki 14 val. buvo sustabdytos ir patikrintos 24 transporto priemonės, nustatyta 15 Kelių eismo taisyklių pažeidimų:

10 neregistruotų transporto priemonių su negaliojančiais valstybinio numerio ženklais;

2 neregistruotos transporto priemonės su kitoms transporto priemonėms išduotais valstybinio numerio ženklais;

1 neregistruota transporto priemonė su suklastotais valstybinio numerio ženklais.

Taip pat Vilniaus apskr. policijos pareigūnai surašė 2 administracinio nusižengimo protokolus už neleistiną naudojimąsi mobiliuoju telefonu vairuojant.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button