Pastebėjęs policijos reidą vairuotojas pristabdė ir pradėjo važiuoti atbulas prieš eismą (video)
Baudos kvitas

Pastebėjęs policijos reidą vairuotojas pristabdė ir pradėjo važiuoti atbulas prieš eismą (video)

Vairuotojas pastebėjęs rengiamą policijos pareigūnų reidą pristabdė ir pradėjo važiuoti atbulas prieš eismą, kad išvengtų kontakto su pareigūnais.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje policijos pareigūnai surengė reidą ir tikrino vairuotojus. Vienas iš Reidas Official bendruomenės narių savo automobilyje įmontuotu vaizdo registratoriumi užfiksavo vairuotoją, kuris pamatęs policijos rengiamą reidą skubiai pakeitė savo maršrutą.

Užfiksuotu vaizdo įrašo vyras pasidalino Reidas Vilniuje informacijos kanale. Prie vaizdo įrašo vaizdelį užfiksavęs vairuotojas pridėjo komentarą: „Kai buvo reidas į dvi puses, sutikau tokį klouną, o paskui jį jau patrulis važiavo.“

Vaizdo įraše matoma, kaip Volkswagen markės automobilis važiuoja atbulas ir iš pradžių nėra aišku kodėl transporto priemonės vairuotojas taip elgiasi, bet kai iš už posūkio pasirodo policijos pareigūnų automobilis su švyturėliais viskas išaiškėja.

Šį kartą vairuotojui nepavyko išvengti kontakto su policijos pareigūnais. Budrūs pareigūnai laiku pastebėjo ir sulaikė vairuotoją.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button