Patikrinimui sustabdytą blaivų vyrą išdavė jaudulys - Reidas Official
Baudos kvitas

Patikrinimui sustabdytą blaivų vyrą išdavė jaudulys

Lapkričio 11 d. apie 2 val. 5 min. Pabradėje, Bajorėlių ir Šlaito g. sankryžoje, Švenčionių r. policijos komisariato patruliuojantis pareigūnų ekipažas patikrinti sustabdė atomobilį „Nissan“. Trisdešimt ketverių metų amžiaus automobilio vairuotojas buvo blaivus, tačiau jo vairuojama transporto priemonė buvo be valstybinio numerio ženklų.

Tikrinant automobilio ir vairuotojo dokumentus, akylūs policijos pareigūnai pastebėjo, kad vairuotojas labai jaudinasi. Pasiteiravus, ar pastarasis neturi draudžiamų daiktų, vairuotojas atsakė, kad neturi.

Visgi vairuotojo jaudulys jį išdavė – policijos pareigūnai patikrinimo metu aptiko vieną popierinį lankstinuką su galimai narkotine medžiaga „žole“, keturis maišelius su baltais milteliais, galimai amfetaminas, elektronines svarstykles, pypkę augalinės kilmės medžiagoms vartoti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button