Policijos pareigūnai drausmina pavojingai manevruojančius vairuotojus (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Policijos pareigūnai drausmina pavojingai manevruojančius vairuotojus (video)

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad keliuose po truputį gerėjant eismo sąlygoms, daugėja pavojingai manevruojančių vairuotojų, keliančių grėsmę ne tik sau, bet ir drausmingiems eismo dalyviams.

Praėjusią savaitę, kovo 2 – 5 dienomis, policijos pareigūnai vaizdo registratoriais fiksavo vairuotojų pavojingus manevrus.

Per minėtą laikotarpį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje iš viso nustatyti 89 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš kurių 5 išvažiavimai į priešpriešinę eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisykles.

Antradienį, kovo 2-osios rytą, policijos pareigūnai vaizdo registratoriumi užfiksavo „Renault Megane“ vairuotoją, kuri lenkdama priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį sukėlė pavojingą situaciją. Vairuotoja neįsitikino, kad lenkimui būtina eismo juostos dalis yra laisva ir nebus kliudoma priešpriešai atvažiuojančioms transporto priemonėms. Dėl tokio neatsakingo vairavimo, priešais atvažiavęs automobilis buvo priverstas staigiai stabdyti ir keisti važiavimo kryptį.

Primename, kad už pavojingą ir chuliganišką vairavimą, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimą, numatyta bauda nuo 170 iki 230 eurų ir privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo 3 iki 6 mėnesių.

Atminkite, kad daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo.

Prašome vairuotojų atsakingai elgtis kelyje ir pasirinkti saugų greitį!

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button