Policijos pareigūnas ne tarnybos metu išaiškino neblaivų vairuotoją (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Policijos pareigūnas ne tarnybos metu išaiškino neblaivų vairuotoją (video)

Savaitgalyje, pavakarę, pareigūnas, ne tarnybos metu, važiuodamas netoli Anykščių miesto, kelyje pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Volvo“. Šiam sustojus kelio viduryje, pareigūnas apvažiavo automobilį ir jame pamatė du vyriškius. „Volvo“ vairuotojas staiga padidinęs greitį nuvažiavo, tai sukėlė įtarimą pareigūnui.

Susisiekus su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnais, buvo iškviestas patruliuojantis policijos ekipažas.

Neuniformuotas pareigūnas važiavo paskui automobilį, tuo pačiu informuodamas policijos budėtojus apie jų buvimo vietą. „Volvo“ vairuotojas, pastebėjęs kad yra persekiojimas, padidino greitį ir bandė atitrūkti, važiuodamas keliu dažnai išvažiuodavo į priešpriešinę eismo juostą.

Įvažiavęs į Anykščių miestą, sankryžoje užlėkė ant šaligatvio bortelio, sustojo, įjungė atbulinės eigos pavarą ir važiuodamas atbuline eiga, vos išvengė susidūrimo su neuniformuoto pareigūno vairuojamu automobiliu.

Apsisukęs bėglys, bandė išvažiuoti iš miesto. Užmiestyje, prisijungęs policijos ekipažas, bandė stabdyti „Volvo“ automobilį, tačiau šis nepakluso reikalavimui sustoti. „Volvo“ vairuotojas skriejo per gyvenvietes, tai darė dažnai išlėkdamas į kitą eismo juostą, taip lyg kelyje būtų vienas, nors tą dieną buvo itin slydi kelio danga, vietomis padengta ledo sluoksniu.

Išvažiavęs į neslidžią kelio atkarpą, vėl gerokai padidino greitį ir atitrūko nuo policijos ekipažo, nesuvaldęs automobilio, vyras kelionę baigė griovyje.

Dvidešimt ketverių metų vairuotojui buvo nustatytas 2,35 prom. neblaivumas.

Vairavusiam neblaiviam ir itin pavojingai, sukeliant sau ir kitiems realų pavojų, vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button