Sustabdytas neblaivus ir beteisis po miestelį važinėjęsis vairuotojas
Baudos kvitas

Sustabdytas neblaivus ir beteisis po miestelį važinėjęsis vairuotojas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 30 d. – rugsėjo 5 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 161 greičio viršijimo atvejį.

Vakar, rugsėjo 5 d., Kėdainių rajone patruliuojantys policijos pareigūnai gavo pranešimą apie galimai neblaivų automobilio „VW Golf“ vairuotoją, besivažinėjantį po Surviliškio miestelį. Apie 19.10 val. minėto automobilio vairuotojas buvo sustabdytas – nuo jo akivaizdžiai sklido alkoholio kvapas, neblaivumą išdavė ir kiti požymiai – nerišli kalba bei nekoordinuoti judesiai. Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas (gim. 1995 m.) ne tik neblaivus, bet ir neturi teisės vairuoto transporto priemones – vairuotojo pažymėjimo niekada ir nebuvo įgijęs. Vyriškis prisipažino alkoholio vartojęs kiek mažiau nei prieš valandą, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,77 prom.

Savaitgalį, rugsėjo 4–5 d., Kauno r. Garliavoje, taip pat kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis, Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus daugiau kaip 3 tūkst. transporto priemonių, buvo nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai, tarp jų ir krovininio automobilio vairuotojas (visiems jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis) ir vienas vairuotojas, neturintis teisės vairuoti transporto priemones. Dviejų krovininių automobilių vairuotojai vežė specialiais diržais nepritvirtintus krovinius. Visais atvejais surašyti administracinio nusižengimo protokolai, viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota. 

Skaityti  Ketvirtadienį sulaikyti 3 neblaivūs vairuotojai

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 11 neblaivių vairuotojų ir 4 dviratininkus. Vienas jų – Kauno rajono gyventojas (gim. 1985 m.) rugsėjo 3 d. Kauno r., Karmėlavos mstl.,  vairavo dviratį neblaivus, kai buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,90 prom. Taip pat išaiškinti ir 5 asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button