Vaikinui pasivažinėjimas nesilaikant KET brangiai kainavo: paskirta bauda ir teisių atėmimas (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Vaikinui pasivažinėjimas nesilaikant KET brangiai kainavo: paskirta bauda ir teisių atėmimas (video)

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie socialiniuose tinkluose išplitusį vaizdo įrašą, kuriame jaunas vaikinas važinėjosi nesilaikydamas kelių eismo taisyklių prekybos centro aikštelėje. Už šį pasivažinėjimą vairuotojui paskirta bauda ir atimtos teisės.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę jaunam vyrui, po socialiniame tinkle pasirodžiusio vaizdo įrašo, surašė administracinio nusižengimo protokolą bei paskyrė 225 eurų baudą ir specialiosios teisės vairuoti transporto priemones atėmimą 12 mėnesių laikotarpiui.

Š. m. balandžio mėnesį Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje ne pagal Kelių eismo taisykles „pasivažinėjus” automobiliui „Rover” ir nufilmuotam įrašui pasklidus socialiniame tinkle, tai pastebėjęs neabejingas pilietis informaciją perdavė ir policijos pareigūnams.

Nustačius tikslią vietą, laiką ir vairavusį asmenį, pastarasis (gim. 2000 m.), buvo patrauktas administracinėm atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d., dėl pavojingo ir chuliganiško vairavimo.

Pareigūnai dėkoja neabejingam piliečiui, primena, jog apie nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus galima pranešti pasinaudojant policijos elektroninių paslaugų sistema www.epolicija.lt bei, žinoma, ragina laikytis Kelių eismo taisyklių – saugoti save ir kitus kelyje.

Skaityti  Dviejų BMW lenktynės buvo užfiksuotos neviešą patruliavimą vykdžiusių pareigūnų (video)
Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Lietuvos policija
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button