Vairavimas be teisių - bauda ar kažkas daugiau? - Reidas Official
Baudos kvitas

Vairavimas be teisių – bauda ar kažkas daugiau?

Informacija apie tai, kokią atsakomybę užtraukia vairavimas be teisių – bauda ar kažkas daugiau? Jeigu jūs neturite vairuotojo pažymėjimo ir norite vairuoti transporto priemonę, tai rekomenduojame prieš tai darant paskaityti šį straipsnį.

Šiame straipsnyje papasakosime kokios nuobaudos ir kokia atsakomybė jūsų laukia už transporto priemonės vairavimą neturint tam teisės.

Transporto priemonių vairavimas be teisių bauda

424.2 Transporto priemonių vairavimas neturint teisės jas vairuoti ar neturint teisės vairuoti šios rūšies transporto priemones. Bauda nuo 300 iki 450 eurų ir policijos pareigūnai turi teisę nuvežti transporto priemonę į saugomą aikštelę.

Greičio viršijimas neturintiems teisės vairuoti

416.6 Daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų. Bauda nuo 450 iki 700 eurų.

Pavojingas bei chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas

420.1 Neturintiems teisės vairuoti. Bauda nuo 300 iki 600 eurų ir policijos pareigūnai turi teisę nuvežti transporto priemonę į saugomą aikštelę.

Chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų

420.2 Neturintiems teisės vairuoti. Bauda 750 iki 1000 eurų ir policijos pareigūnai turi teisę nuvežti transporto priemonę į saugomą aikštelę.

Nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmęs Kelių eismo taisyklių pažeidimas

423.2 Neturintiems teisės vairuoti. Bauda nuo 600 iki 850 eurų. Teisės vairuoti atėmimas 36 – 60 mėnesių ir policijos pareigūnai turi teisę nuvežti transporto priemonę į saugomą aikštelę.

Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos

426.1 Neturintiems teisės vairuoti. Bauda nuo 850 iki 1500 eurų. Teisės vairuoti atėmimas nuo 12 iki 36 mėnesių. Gali būti taikomas transporto priemonės konfiskavimas.

Pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles, kai padaryta žala viršija penkiolika bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių

426.2 Neturintiems teisės vairuoti. Bauda nuo 1500 iki 2000 eurų. Teisės vairuoti atėmimas nuo 12 iki 36 mėnesių. Gali būti taikomas transporto priemonės konfiskavimas.

Norėdami sužinoti kokios nuobaudos gresia už visus kelių eismo taisyklių pažeidimus, spustelėkite ant šios nuorodos.

5/5 - 1 balsas(-ai)

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button