Vyrui paskirta bauda už internete pasidalintą garso įrašą, kuriam įžeidė pareigūną - Reidas Official
Baudos kvitas

Vyrui paskirta bauda už internete pasidalintą garso įrašą, kuriam įžeidė pareigūną

Vyro internete patalpintas garso įrašas, kuriame jis įžeidžia pareigūną vėl neliko nepastebėtas.

Asmeniui, įžeidusiam policijos pareigūną, teismas priėmė nutarimą skirti 90 eurų baudą.

Š. m. vasario 15 d. Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai administracinio nusižengimo byloje dėl pažeidimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str., priėmė nutarimą ir paskyrė asmeniui (gimusiam 1992 m.) 90 eurų baudą dėl to, kad pastarasis socialinėje programėlėje „Realnyje pacany i devchionky“ patalpino įžeidžiančio turinio garso įrašus, kuriais įžeidė Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūną.

Administracinio nusižengimo teisena inicijuota Vilniaus apskr. policijos Imuniteto valdyboje iškart po to, kai 2020 m. rugpjūtį buvo gautas Šalčininkų rajono policijos pareigūno tarnybinis pranešimas dėl pareigūno garbės ir orumo įžeidimo, kuris tiesiogiai susijęs su jo vykdomomis pareigomis.

Vilniaus apskr. policijos Imuniteto valdyba, kurios vienas iš pagrindinių tikslų yra apginti sąžiningai tarnybines pareigas vykdančius pareigūnams, ragina įstaigos darbuotojus informuoti Imuniteto valdybos pareigūnus apie mėginimus juos neteisėtai paveikti įžeidžiant ar darant įtaką kitokiomis priemonėmis.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Lietuvos policija
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button