Žinomam video blogeriui už pasivažinėjimą modifikuotu automobiliu: bauda ir teisių atėmimas metams - Reidas Official
Baudos kvitas

Žinomam video blogeriui už pasivažinėjimą modifikuotu automobiliu: bauda ir teisių atėmimas metams

Žinomam video blogeriui Norbertui Daunoravičiui vakar buvo ne pati maloniausia diena. Jaunimo tarpe žinomas vaikinas vakar sužinojo, jog už savo nufilmuotą video, kuriame jis vairuoja modifikuotą „VW Golf“ automobilį bendro naudojimo keliuose paskirta bauda ir teisių atėmimas.

Vaikinas Kovo 15 dieną savo Youtube kanale išleido vaizdo įrašą, kuriame jis važinėja Vilniaus miesto keliais modifikuotu automobiliu. „VW Golf“ markės automobiliui buvo uždėti maždaug pusantro metro aukščio traktoriaus ratais. Vaizdo įrašas susilaukė daug dėmesio, bet ne tik nuo Norberto Daunoravičiaus fanų, bet taip pat ir pareigūnų.

Vaizdo įrašas iš Norberto Daunoravičiaus Youtube kanalo.

Lietuvos policija savo Facebook paskyroje vakar išplatino pranešimą, kuriame pranešė, jog asmeniui vairavusiam šią modifikuotą transporto priemonę ir pažeidusiam ne vieną kelių eismo taisyklę paskirta bauda ir teisių atėmimas.

„Šiandien Lietuvos kelių policijos tarnyba už chuliganišką vairavimą ir kitus KET pažeidimus, nubaudė asmenį, kuris kovo 14 d. šia transporto priemone važinėjosi sostinės gatvėmis.Vairuotojui paskirta nuobauda – 225 eur ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 12 mėn.“ – Lietuvos policija.

Skaityti  Penktadienį sulaikyti 7 neblaivūs vairuotojai

Pamatęs šį Lietuvos policijos pranešimą komentaruose pasireiškė ir pats Norbertas.

„Matau, kad diskusija čia bus, kaip šiandien buvo aptarta – atvyksiu pasiaiškinti, gal daromi kiek skuboti sprendimai, ir kiek skuboti vieši pranešimai. Chuliganiškas vairavimas labai abstraktus dalykas, deja, šis važiavimas nebuvo su tikslu kažkam pakenkti ar su dar kažkokia chuliganiška mintimi, kaip numatytame nusižengime yra rašoma – nepagarba eismo tvarkai, noras pasirodyti prieš kitus, sukeltas pavojus gyvybei… Man atrodo, kad baudžiami ne tie kuriuos iš tikro reikia bausti… O geriau pagalvojus, jeigu tam būtų spec. vieta – kaip trasa – mielai važiuočiau ten, tačiau tokios vietos kaip nėra taip nėra, tad ir lieka tik bausti ir bausti. Ačiū.“ – Norbertas Daunoravičius

Pareigūnų pranešimas socialiniame tinkle Facebook susilaukė didžiulio susidomėjimo ir daugybės neigiamų komentarų. Dauguma komentatorių buvo pasipiktinę, jog jaunam vaikinui yra paskiriama bauda ir teisių atėmimas už tokį vaizdo įrašą.

Kiek vėliau Lietuvos policija savo pranešimo komentaruose atsakė kodėl ir už kokius kelių eismo taisyklių pažeidimus vaikinui yra paskirta bauda ir teisių atėmimas.

Skaityti  Beteisis jaunuolis atvykęs į komisariatą dėl karantino sąlygų pažeidimo neteko savo BMW automobilio

„Patiksliname, už ką konkrečiai skirta bauda: Pažeidimo esmė – vairuodamas nustatytų techninių reikalavimų neatitinkančią transporto priemonę, kurios techninės charakteristikos pakeistos, t. y. vietoje gamintojo nustatytų ratlankių ir padangų, sumontuoti traktoriaus ratlankiai su padangomis, kurie išsikiša iš už transporto priemonės gabaritų (kėbulo), dalyvavo viešajame eisme važinėdamas gyvenvietės gatvėmis taip demonstruodamas savo išskirtinumą prieš kitus eismo dalyvius, naudojosi mobiliojo ryšio priemone (telefonu) rankomis, Vilniaus m., Savanorių pr. ir Liepsnos g. sankirtoje priekiniais automobilio ratais užvažiavo ir sustojo ant šaligatvio, kai galinė automobilio dalis liko važiuojamojoje kelio dalyje (sankryžoje), tuo trukdydamas pėsčiųjų ir transporto priemonių eismui, Savanorių pr. ir Naujosios Riovonių g. sankryžoje, sukdamas į kairę ir keisdamas važiavimo kryptį, nerodė įspėjamųjų posūkių šviesos signalų. Šiais savo veiksmais kėlė realų pavojų eismo saugumui, savo ir kitų eismo dalyvių sveikatai bei gyvybei. Pažeisti KET 9, 15, 20, 82, 150.5, 150.8, 150.10, 223 punktų reikalavimai. Atsakomybė taikyta pagal ANK 420 str. 2 d., 415 str. 2 d., 417 str. 1–3 dalis.“ – Lietuvos policija.

Skaityti  Savaitgalį Vilniuje: partrenkti pėstieji ir girtų vairuotojų pasivažinėjimai

Video blogeris Norbertas Daunoravičius su šiuo pareigūnų sprendimu nesutinka ir planuoja kreiptis į teismą.

Vaikinas tos pačios dienos vakare po šio Lietuvos policijos sprendimo savo Youtube kanale surengė tiesioginę transliaciją, kurios metu rinko pinigus teismo išlaidoms su pareigūnais padengti. Norbertui per gana trumpa laiką su savo fanų pagalba pavyko surinkti virš 2 tūkstančių eurų.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button