Atnaujinimas dėl eismo situacijos kelyje A5 - Reidas Official
Eismas

Atnaujinimas dėl eismo situacijos kelyje A5

Situacija kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai išlieka sudėtinga. Eismą sunkina nuolat besikeičiančios oro sąlygos, taip pat dar nėra išsisklaidžiusios transporto priemonių spūstys, kurios buvo susidariusios dėl anksčiau šiame kelyje įvykusių eismo įvykių, dėl šios priežasties stringa ir kelininkų darbas.

Sudėtingiausia situacija išlieka Lenkijos-Lietuvos pasienyje, čia yra susidariusios didžiausios transporto priemonių spūstys. Susidariusi sunkiasvorių transporto priemonių kolona nuo Lenkijos pasienio tęsiasi už Kalvarijos ir vis ilgėja.

Dėl prastų oro sąlygų Lenkijos pasienio pareigūnai buvo sustabdę sunkiasvorių transporto priemonių patekimą į Lenkijos teritoriją. Šiuo metu sunkiasvorės transporto priemonės į Lenkijos teritoritoriją yra praleidžiamos ir transporto priemonių eilė iš lėto juda. Vis dėlto, nuo Kauno Marijampolės ir Suvalkų kryptimis kelyje yra susidariusios vilkikų spūstys ir kelias šia kryptimi vis dar yra kai kur sunkiai pravažiuojamas.

Taip pat svarbu paminėti, kad yra laikinai sustabdytas sunkiasvorių transporto priemonių patekimas į Lietuvos Respublikos teritoriją iš Lenkijos pusės. Tai padaryta dėl to, kad nesiformuotų dar didesnės transporto priemonių spūstys kelyje A5.

Šiuo metu kelyje, apie 6 km nuo Kalvarijos, yra pašalinta paskutinė likusi kliūtis – nuo kelio patrauktas krovininis automobilis. Policijos pareigūnai dirba kelyje, eismas yra reguliuojamas, praleidžiami automobiliai pagal galimybes, kad būtų užtikrintas judėjimas.

Kol kas dar nėra atnaujintas sunkiasvorių transporto priemonių patekimas į Lietuvos Respublikos teritoriją.

Eismo situacija sudėtinga ir važiuojant nuo Marijampolės miesto Kauno kryptimi. Kelias slidus, sunkiasvorės transporto priemonės sunkiai pavažiuoja.

Nors kelininkai intensyviai dirba, tačiau stovinčių vilkikų spūstys trukdo jiems operatyviai nuvalyti kelią. Kelininkams tenka laviruoti tarp stovinčių transporto priemonių ir atkarpomis valyti kelią.

Policijos pareigūnai budi ir prašo gyventojų supratingumo, dėl sudėtingų eismo sąlygų ir įvairių eismo įvykių, kelius stengiamasi kuo greičiau atlaisvinti.

Jei yra galimybė, prašome rinktis kitą maršrutą, išvengiant A5 kelio.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button