Atsiskaitymas už automobilio stovėjimą Vilniuje – dar lankstesnis - Reidas Official
Eismas

Atsiskaitymas už automobilio stovėjimą Vilniuje – dar lankstesnis

Vilnius atveria dar didesnes galimybes apmokėti už automobilio stovėjimą. Rugpjūčio mėnesį pristatytą galimybę už automobilio stovėjimą atsiskaityti ne tik „m.Parking“, bet ir „uniPark“ programėle, nuo šiol papildo dar vienas partneris – „ParkMan“. 

Vilniaus tarybai nusprendus sudaryti galimybes už stovėjimą atsiskaityti ir trečiųjų šalių programėlėmis, savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ siekia, kad klientų patirtis būtų kuo lengvesnė ir kiekvienas vairuotojas galėtų rinktis sau patinkantį atsiskaitymo būdą, todėl aktyviai plečia partnerių tinklą.

„Pristatydami papildomus atsiskaitymo būdus už mokamą parkavimą rinkliavos zonose pirmiausia siekiame, kad vairuotojai turėtų daugiau laisvės pasirinkti. Patys toliau tobulindami ir plėsdami „m.Parking“ funkcionalumus, atveriame galimybę ir kitiems partneriams, kurie savo naudotojams leistų mokėti rinkliavą už automobilių stovėjimą per jų valdomas platformas“, – sako „Susisiekimo paslaugos“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Sonata Dambrauskienė.

Iki šiol už rinkliavą vairuotojai išmaniuosiuose įrenginiuose galėjo apmokėti mobiliojoje programėlėje „m.Parking“ –  tai sėkmingai galės daryti ir toliau. „ParkMan“ mobiliąja programėle, kaip ir „m.Parking“ ar „uniPark“, bus galima atsiskaityti visose Vilniaus miesto rinkliavos zonose.

Kaip ir iki šiol, dėl informacijos apie programėlę „m.Parking“ kreipkitės: „Susisiekimo paslaugos“, +370 5 210 70 50, [email protected]. „ParkMan“ programėlės naudojimo sąlygos ir taisyklės yra nurodytos pačioje programėlėje, o dėl kylančių klausimų vairuotojai turėtų kreiptis +370 5 214 13 37 arba [email protected]

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button