Būkite budrūs: sudėtingos eismo sąlygos dėl snygio - Reidas Official
Eismas

Būkite budrūs: sudėtingos eismo sąlygos dėl snygio

Sudėtingiausios eismo sąlygos dėl snygio rytinėje šalies dalyje bei Vilniaus, Trakų, Pakruojo ir Akmenės rajonuose. Čia valstybinės reikšmės kelių ruožai padengti pažliugusio arba šlapio sniego sluoksniu, vietomis susiformavęs plikledis. Raseinių, Molėtų ir Trakų rajonuose puraus sniego sluoksnis vietomis siekia iki 10 cm. Vakariniuose šalies rajonuose eismo sąlygas sunkina šlapdriba.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daug kur šlapi, vietomis su pažliugusio ar prispausto sniego provėžomis. AB „Kelių priežiūra“ slidžius ir apsnigtus kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžoti, aplediję, slidūs, daug kur padengti puraus, pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Vidurio Lietuvoje be žymesnių kritulių, vakariniuose rajonuose šlapdriba, likusioje šalies dalyje snygis. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Eismoinfo.lt

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button