Degalinėse fiksuojamos „kosminės“ kuro kainos: benzinas ir dyzelinas kainuoja virš 3 eurų už litrą - Reidas Official
Eismas

Degalinėse fiksuojamos „kosminės“ kuro kainos: benzinas ir dyzelinas kainuoja virš 3 eurų už litrą

Penktadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti nuotraukos iš Lietuvos degalinių, kuriose buvo užfiksuotos „kosminės“ kuro kainos. Pamatę tokias kuro kainas žmonės buvo pasipiktinę ir negailėjo neigiamų komentarų.

Pranešimai su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos kuro kainos pradėjo plisti Reidas Official vairuotojų bendruomenės informacijos kanaluose. Vienas po kito grupių nariai dalinosi nuotraukomis, kurias užfiksavo vienoje ar kitoje mūsų šalies degalinėje.

Iš pat ryto po kiekviena pasidalinta nuotrauka su degalų kainomis pasipylė krūva komentarų. Ir nuotraukomis besidalinantis asmenys, ir jas soc. tinkluose pastebėję negalėjo patikėti savo akimis.

Negalėjo suprasti, kaip per naktį kuro kainos taip išaugo

Dauguma nuotraukomis besidalinančių vairuotojų uždavinėjo vieną ir tą patį klausimą: „Kaip šitą suprast?! Čia kažkokia klaida su kainomis degalinėje ar rimtai kainos x2 per naktį užaugo???“.

Reidas Official informacijos kanaluose pasirodžius ne vienai tokiai nuotraukai tapo aišku, jog tai ne kažkokia klaida su kainomis konkrečioje degalinėje.

Vienas iš komentatorių užsuko į degalinę ir pas operatorę pasidomėjo ar tai kažkokia klaida ar kainos tikrai realios. Ramūnas: „Užvažiavau į degalinę, pamačiau kainas ir paklausiau pas operatorę kas čia vyksta? Ar šitos kainos realios? Operatorė atsakė, kad kainos realios, bet dar ne visuose degalinėse jos spėjo pasikeisti, iki pietų turi būti jau visur naujos kainos.“

Šiuo metu nėra aišku dėl kokios priežasties kuro kainos taip smarkiai užaugo per vieną naktį. Aišku viena, jog kuo toliau, tuo brangiau yra vairuoti vidaus degimo variklį turinčią transporto priemonę. Daugumai vairuotojų gali tekti persėsti į viešąjį transportą ir dažniau naudotis savo dviem kūną varančiomis kojomis.

Vienas komentatorių po nuotrauka pajuokavo, jog pradės vogti kurą iš kaimynų

Pastebėjęs užaugusias kuro kainas vienas iš komentatorių nusprendė pajuokauti, jog dabar teks vogti kurą. Valerijus: „Kas čia per nesąmonė? Kainos šoko į dangų baisiai. Aš ne toks turtingas, kad tokiomis kainomis pilčiausi. Dabar teks naktimis iš turtingesnių kaimynų kurą „nučiulpinėti“.

Savo nuomone apie dvigubai „pašokusias“ degalų kainas išreiškė ir vienas Vilniaus miesto studentas:

Tomas: „Aš, kaip studentas dažnai piluosi degalų už 10 eurų, kad galėčiau nuvažiuoti iki kolegijos ir atgal namo. Kai dyzelis kainuodavo mažiau nei eurą už litrą, tai gaudavosi virš 10 litrų užpilti, kai pakilo iki netoli dviejų eurų už litrą, tai bent virš 5 litrų užpildavau, o dabar už tą pačią sumą net 3 litrų nebeužpilsi, tai net sarmata į degalinę važiuoti.. Matyt teks atsisakyti kebabo arba dešrainio per pietus, kad galėčiau išmaitinti savo automobilį.“.

Naujiena bus papildoma.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button