Dėmesio Velykų dieną susilaukęs „zaparožietis“: Vilniaus gatvėmis važinėjo su kiaušiniu ant stogo - Reidas Official
Eismas

Dėmesio Velykų dieną susilaukęs „zaparožietis“: Vilniaus gatvėmis važinėjo su kiaušiniu ant stogo

Velykų diena Vilniaus mieste susilaukė daug dėmesio „zaparožietis“, kurio vairuotojas važinėjosi sostinės gatvėmis su dideliu kiaušiniu ant stogo. Automobilis su kiaušiniu ant stogo susilaukė daug pozityvaus dėmesio, vairuotojai pamatę šį automobilį „pypino“, o praeiviai traukėsi telefonus ir stengėsi suspėti įamžinti tokį vaizdelį.

Seno „zaparožiečio“ nuotraukomis pasidalino vienas iš Reidas Official bendruomenės narių Reidas Vilniuje vairuotojų Facebook informacijos kanale.

Automobilis su dideliu kiaušiniu ant stogo važinėjosi Vilniaus miesto gatvėmis ir džiugino vairuotojus bei praeivius. „Zaparožietis“ buvo pastebėtas daugelyje sostinės gatvių ir vietų. Viena iš tokių vietų buvo daugumos Vilniaus vairuotojų mėgstamoje susibūrimo vietoje Geležinio vilko gatvėje prie verslo centro „Hanner“. Čia atvykęs ir kelis ratus apsukęs „zaparožietis“ susilaukė daug dėmesio, automobiliuose sėdėję vairuotojai pradėjo draugiškai „pypinti“, o šalia savo transporto priemonių stovėję vairuotojai skubiai traukėsi mobiliuosius telefonus ir fotografavo bei filmavo šį daug teigiamų emocijų sukeliantį automobili su didžiuliu kiaušinių ant stogo.

Facebook grupėje Reidas Vilniuje po bendruomenės nario pasidalintu pranešimu pasipylė daugybė komentarų. Dauguma jų buvo teigiami, bet kai kurie žmonės prisiminė neseniai įvykusi įvykį su Norbertu Daunoravičiumi (Žinomam video blogeriui už pasivažinėjimą modifikuotu automobiliu: bauda ir teisių atėmimas metams) ir juokavo, kad galimai ir šis „zaparožiečio“ vairuotojas greitai liks be vairuotojo pažymėjimo.

Skaityti  Pradedamos žemės paėmimo kelio ruožui tarp Kauno ir Prienų rekonstruoti procedūros

Po kelių komentarų apie įvykį su Norbertu Daunoravičiomi atsakė galimai „zaparožietį“ vairavęs vairuotojas.

zaparozietis-su-dideliu-kiausiniu-ant-stogo-ir-policijos-pareigunu-automobilis
„Zaparožiečio“ vairuotojas ir policijos pareigūnų automobilis.

Vaikinas pakomentavo, jog vairuotojo pažymėjimą vis dar turi ir pareigūnai jo nenubaudė bei prie savo komentaro pasidalino nuotrauka, kurioje už „zaparožiečio“ matyti pareigūnų automobilis.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button