Gaudynės Vilniuje: sprunkantį „Mercedes-Benz“ automobilį vijosi gausios policijos pajėgos (video) - Reidas Official
Eismas

Gaudynės Vilniuje: sprunkantį „Mercedes-Benz“ automobilį vijosi gausios policijos pajėgos (video)

Šeštadienį Vilniuje vyko didžiulės gaudynės. Nuo mažiausiai 7 policijos ekipažų spruko „Mercedes-Benz“ markės automobilis.

Gaudynės Vilniuje, Karoliniškių mikrorajone prasidėjo apie vidurdienį. Policijos pareigūnai atvyko Karoliniškių mikrorajone pas nukentėjusiuosius į iškvietimą, kai tuo metu iš įvykio vietos „Mercedes-Benz“ vairuotojas norėjo pasišalinti. Pareigūnų reikalavimui sustoti jis nepakluso ir pradėjo sprukti.

Sprunkantį „Mercedes-Benz“ automobilį pareigūnai persekiojo Karoliniškių mikrorajone. Vėliau dar paaiškėjo, jog šis automobilis pareigūnų jau yra ieškomas nuo ryto, nes buvo sukėlęs S. Batoro gatvėje eismo įvykį iš kurio pasišalino.

Gaudynės Vilniuje: sprunkantį „Mercedes-Benz“ automobilį vijosi gausios policijos pajėgos (video)
Apgadintas „Mercedes-Benz“ markės automobilis. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Prie ilgai trukusių gaudynių vienas po kito prisijungė mažiausiai 7 policijos ekipažai. Sprunkantis vairuotojas važinėjo dideliu greičiu per Karoliniškių mikrorajoną, kirto kiemus per kuriuos galima išvažiuoti į kitą gatvę.

Po tam tikro laiko vairuotojas buvo sulaikytas, kai įvažiavo į akligatvį A.J.Povilaičio gatvės kieme.

Iš savo automobilio vairuotojas buvo ištrauktas panaudojant jėgą, nes priešinosi sulaikymui ir buvo surakintas antrankiais. Sulaikymo metu pareigūnams teko panaudoti spec. priemonę – elektrošoką.

Į įvykio vietą, kurioje buvo sulaikytas sprukęs „Mercedes-Benz“ vairuotojas atvyko medikai. Pagalbos prireikė vienam iš pareigūnų, kuriam į akis sulaikymo metu pateko ašarinių dujų.

Skaityti  Projektuotojai pristatys Geležinio Vilko gatvės tunelio remonto projektą

Šiuo metu neaišku kodėl vyras spruko ir taip elgėsi, nes pirminiais duomenimis alkoholio kvapas nuo jo nebuvo jaučiamas. Įvykio aplinkybes aiškinsis tyrėjas.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button