Lietuva tęsia solidarią pagalbą sunkumų dėl karo patiriantiems krovinių vežėjams – ir Moldovos vežėjams užtikrinama galimybė grįžti į savo šalį per Lietuvą - Reidas Official
Eismas

Lietuva tęsia solidarią pagalbą sunkumų dėl karo patiriantiems krovinių vežėjams – ir Moldovos vežėjams užtikrinama galimybė grįžti į savo šalį per Lietuvą

Atsižvelgdama į vykstantį Rusijos karą prieš Ukrainą ir atsiliepdama į Moldovos Respublikos infrastruktūros ir regioninės plėtros ministerijos prašymą, Lietuva suteiks galimybę visiems Rusijoje ar Baltarusijoje esantiems Moldovos tarptautinių krovinių vežėjams tranzitu per Lietuvą grįžti į savo šalį.

Iki kovo 20 d. visos Moldovoje registruotos transporto priemonės, kuriomis vežami tarptautiniai kroviniai ir kurios grįžta į Moldovą, galės įvažiuoti į Lietuvą ir vykti tranzitu per mūsų šalies teritoriją be Lietuvos kelionės leidimų.

Dėl sąlygų sudarymo visiems Moldovos krovinių vežėjams įvažiuoti į Lietuvos teritoriją informuotas  Muitinės departamentas, Lietuvos transporto saugos administracija ir Policijos departamentas.

Padėdama sunkumų dėl karo patiriantiems vežėjams, Susisiekimo ministerija vasario 25 d. tokią pačią galimybę jau suteikė ir Ukrainos vežėjams.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button