Eismas

Naugarduko ir Vytenio gatvių sankryžoje eismas nuo šiol vyksta žiedu

Naugarduko ir Vytenio gatvių sankryžoje eismas nuo šiol vyksta žiedu!

Tęsiant darbus Naujamiestyje ir gatves pertvarkant į saugesnes bei ramesnes, Naugarduko ir Vytenio gatvių sankryžoje eismas perorganizuotas – sankryža tapo žiedine, o apie tai praneša ir kelio ženklai.

Šiomis dienomis bus paryškintas žiedinės sankryžos kontūras, o sankryžos centrinėje dalyje atsiras laikinas specialus ženklinimas (kūgiai), kuris primins vairuotojams apie esančią kliūtį. Laikiną ženklinimą netrukus pakeis mažos architektūros dangos elementai – žiedinės sankryžos projektas dar tikrai nėra baigtas. Dabartinis sužymėjimas leis stebėti vairuotojų važiavimo trajektoriją ir pagal tai parinkti tinkamus sprendinius žiedinės sankryžos įrengimui. Žiedinė sankryža bus įrengta pasitelkiant infrastruktūrinius sprendinius, kurie užtikrins ne tik jos matomumą, bet ir leis sankryžą saugiai įveikti viešajam transportui.

Vilniečių saugumas svarbiausias – įrengus naująjį žiedą pastebime, kad vairuotojai sulėtina greitį sankryžoje, o tai užtikrina papildomą saugumą, kurio ir siekiama pertvarkant gatves pagal naująjį gatvių standartą.

Prašome vairuotojų ir gyventojų supratingumo, laikytis kelių eismo taisyklių.

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button