Nenuvalytas sniegas nuo stogo uždengė vairuotojui matomumą tiesiai prieš perėją (video) - Reidas Official
Eismas

Nenuvalytas sniegas nuo stogo uždengė vairuotojui matomumą tiesiai prieš perėją (video)

Atėjus žiemai ir prasidėjus sniegui atsiranda vairuotojų, kurie tingi pilnai nusivalyti savo transporto priemonę prieš kelionę į darbą, namo arba parduotuvę. Tokie vairuotojai nusivalo tik priekinį bei šoninius langus, kad matytų kur važiuoti, bet jie nepagalvoja, jog vis dėl to reikėtų pilnai nusivalyti automobilį prieš kelionę.

Vienas iš tokių vairuotojų pasidalino vaizdo įrašu iš savo automobilyje įmontuoto video registratoriaus, kuris užfiksavo momentą, kai nuo automobilio stogo nenuvalytas sniegas pilnai uždengė matomumą vairuotojų prieš pėsčiųjų perėją.

Vaizdo įraše matoma, kaip automobilis važiuoja keliu ir artėja link pėsčiųjų perėjos. Vairuotojas norėdamas praleisti pėsčiąjį pradeda stabdyti, o tuo metu nuo automobilio stogo ant priekinio lango pradeda kristi sniegas, kuris pilnai uždengia matomumą vairuotojui per priekinį langą.

Laimei, žmonės šio įvykio metu nenukentėjo. Vairuotojas gana anksti pradėjo stabdyti prieš pėsčiųjų perėją, todėl spėjo tvarkingai sustoti.

Primename, jog žiemos metu prieš pradedami kelionę savo automobiliu reikėtų pilnai nusivalyti sniegą, kad galėtumėte saugiai važiuoti, nesukeldami pavojaus sau ir kitiems eismo dalyviams bei pėstiesiems.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button