Pareigūnai pradėjo aktyviai patruliuoti nežymėtu elektromobiliu „Tesla“ - Reidas Official
Eismas

Pareigūnai pradėjo aktyviai patruliuoti nežymėtu elektromobiliu „Tesla“

Pareigūnai pirmą patruliavimo dieną elektromobiliu „Tesla“ pradėjo labai aktyviai. Socialiniuose tinkluose vairuotojai dalinasi užfiksuotais kadrais, kuriuose pareigūnai savo naujuoju „žaisliuku“ baudžia kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Spalio 15 dieną Lietuvos policija savo Facebook paskyroje pranešė, jog jų autoparką papildė elektromobilis „Tesla“, kuriuo bus atliekamas neviešas ir viešas patruliavimas. Naujas automobilis policijos autoparką papildė ne visam laikui, o tik vienam mėnesiui, kad pareigūnai galėtų išmėginti darbą elektromobiliu.

Galimybę išbandyti elektromobilį policijos pareigūnams suteikė įmonė „Deals on Wheels“. Toks „Tesla Model 3“ elektromobilis Lietuvoje kainuoja nuo 49.600 eurų, o brangiausia šio modelio modifikacija siekia 64.800 eurų.

Bandymams suteiktas elektromobilis nėra aprūpintas visa įranga, kaip kiti nežymėti automobiliai, kurie priklauso Lietuvos policijos autoparkui. Automobilis yra aprūpintas tik būtiniausia įranga, kurią galima lengvai ir greitai pašalinti iš automobilio. Visą mėnesį pareigūnai naudos elektromobilį neviešam ir viešam patruliavimui. Pareigūnams nebūtina stabdyti kelių eismo taisyklių pažeidėją, kad išrašytų nuobaudą už pažeidimą, nebent pažeidėjo vairavimas kelia grėsmę aplinkiniams.

Reidas Official bendruomenės nariai pastebėjo, jog pareigūnai laiko veltui neleidžia ir aktyviai naudojasi jiems suteikta proga išbandyti elektromobilį. Reidas Vilniuje informacijos kanale vairuotojai vienas po kito dalinasi pranešimais ir nuotraukomis apie pastebėtą nežymėtą pareigūnų „Tesla“, kuri aktyviai dirba Vilniaus mieste ir baudžia KET pažeidėjus.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button