Pasibaigus judėjimo tarp savivaldybių ribojimui pareigūnai baudžia už vis dar taikomų ribojimų nesilaikymą - Reidas Official
Eismas

Pasibaigus judėjimo tarp savivaldybių ribojimui pareigūnai baudžia už vis dar taikomų ribojimų nesilaikymą

Pasibaigus judėjimo tarp savivaldybių ribojimui Lietuvos gyventojai pradėjo džiaugtis, jog pagaliau turės galimybę išvykti iš savo savivaldybės ir susitikti su giminėmis arba draugais.

Lietuvos policija tuo tarp primena: „Karantino metu vis dar taikomi įvairūs ribojimai. Policija, užtikrindama LRV sprendimų vykdymą, organizuoja kontrolės priemones“.

Nebelikus asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimo nereikėtų pamiršti apie kitus vis dar galiojančius įvairius ribojimus. Kokie ribojimai vis dar galioja galite paskaityti: Nuo šiandien judėjimas tarp savivaldybių neribojamas, bet lieka kiti ribojimai.

Lietuvos policija vis dar rengia patikrinimo postus, kuriuose tikra vis dar taikomų ribojimų laikymasį.

Apie vieną iš tokių postų po judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimo pranešė Reidas Official bendruomenės narys viename iš mūsų informacijos kanalų.

Vaikinas informacijos kanale pranešė, jog Vilniuje, Salininkų žiede pareigūnai vykdo asmenų skaičiaus transporto priemonėse patikrinimą. Pažeidusiems vis dar galiojančius karantino ribojimus yra išrašomos baudos.

Primename, jog karantinas šalyje paskelbtas iki Balandžio 30 d. 24:00 val.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button