Ukrainos piliečio ir lietuvio konfliktas Kaune dėl automobilio valstybinio numerio (video) - Reidas Official
Eismas

Ukrainos piliečio ir lietuvio konfliktas Kaune dėl automobilio valstybinio numerio (video)

Antradienį internete pradėjo plisti video, kuriame užfiksuotas, kaip bandoma pateikti Ukrainos piliečio ir lietuvio konfliktas Kauno mieste dėl rusiškų automobilio valstybinių numerių.

Vaizdo įrašu pasidalino Reidas Official telegram kanale vienas iš vairuotojų informacijos kanalo narių.

Video medžiaga Telegram kanale pasidalinęs vyras teigė, jog įrašas užfiksuotas Kauno mieste, o jį iš savo automobilio filmavęs lietuvis važiavo automobiliu, kuris yra registruotas Rusijoje ir turėjo rusiškus valstybinius numerius.

Pirminiais duomenimis, kaip vaizdo įraše bandoma pateikti Ukrainos pilietis Kaune, prieš įvažiuojant į Taikos pr. žiedą pastebėjo važiuojantį „BMW“ markės automobilį su rusiškais valstybiniais numeriais ir nusprendė jį susistabdyti.

Sustojęs priešais lietuvio vairuojamą automobilį vyras priėjo ir pradėjo klausinėti kodėl šis vairuoja automobilį su rusiškais valstybiniais numeriais. Vyrai apsižodžiavo ir „BMW“ automobilį sustabdęs vairuotojas nuėjo link savo automobilio.

Šiandien (balandžio 6d.) viename iš mūsų Telegram informacijos kanalų, 7.06 val. ryte naujas narys pasidalino nuoroda į vaizdo įrašą „Youtube“ platformoje. Tai buvo tas pats video, kuriuo vakar (balandžio 5 d.) pasidalino vienas iš Reidas Official bendruomenės narių, bet šį kartą video buvo pateiktas rusiškame kanale, kuris skleidžia rusišką propagandą.

Peržiūrėjus naujo nario pasidalintą vaizdo įrašą, nuoroda į „Youtube“ kanalą iš karto buvo pašalinta. Pastebėjęs, jog pašalinome nuorodą į pasidalintą video, narys „Dmitry Dmitry“ išėjo iš mūsų vairuotojų Telegram informacijos kanalo.

Šiame rusiškos propagandos „Youtube“ kanale buvo rodomas tas pats video, kuriame, kaip bandoma pateikti Ukrainos pilietis susistabdė lietuvį, kuris vairavo „BMW“ automobilį su rusiškais valstybiniais numeriais.

Visą vaizdo įrašą komentavo rusakalbis vyras, komentatorius teigė, jog Europa, o tame tarpe ir Lietuva slepia Ukrainos nusikaltėlius. Vaizdo medžiagoje taip pat buvo sakoma, jog dezertyrams iš Ukrainos yra suteikiamos lengvatos, išmokamos pašalpos bei suteikiamas būstas.

Nesidaliname nuoroda į propagandinio video „Youtube“ kanalą šiame straipsnyje, kad jis nesusilauktų daugiau sekėjų, peržiūrų ir nekiltų į viršų populiariausioje vaizdo įrašų platformoje. Rusiškos propagandos video galite pamatyti Reidas Official Telegram kanale.

Visus mūsų skaitytojus raginame stengtis atsirinkti ir filtruoti informaciją, kurią matote internete.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button