Avarija kelyje Kaunas - Vilnius: kelią užtvėrė vilkikas. Eismas paralyžiuotas. - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija kelyje Kaunas – Vilnius: kelią užtvėrė vilkikas. Eismas paralyžiuotas.

Antradienio rytas mūsų šalies vairuotojams prasidėjo labai nesėkmingai. Viena po kitos pasipylė avarijos dėl didelio kiekio iškritusio sniego. Kelininkai nespėja valyti kelių.

Reidas Official informacijos kanaluose jau nuo pirmadienį vakare prasidėjo pranešimai apie smarkų sniegą, slidžius kelius ir eismo įvykius. Antradienį viskas dar blogiau, nes snigo visą naktį be sustojimo, o kelininkai nespėja valyti ir barstyti kelių.

Apie 9:30 viena iš Reidas Official bendruomenės narių pasidalino pranešimu, kuriame pranešė, jog kelyje Kaunas – Vilnius ties Vieviu nutiko eismo įvykis. Šioje kelio atkarpoje eismas yra visiškai paralyžiuotas, nes vilkiko vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės ir pilnai užtvėrė kelią link Vilniaus.

Vilkiko vairuotojas trenkėsi į kelio atitvarą smarkiai apgadindamas jį ir savo transporto priemonę.

Dėl vilkiko užtverto kelio ir slidžios kelio dangos toje pačioje vietoje nutiko dar keli eismo įvykiai. Reidas Official bendruomenės nariai rekomenduoja esant galimybei apvažiuoti įvykio vieta, nes šiuo metu kol kas nėra aišku kada vilkikas bus patrauktas nuo kelio ir eismas vėl pradės judėti.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button