Avarija Klaipėdoje: automobilio nesuvaldęs ir į degalinę įvažiavęs vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos
Eismo įvykiai

Avarija Klaipėdoje: automobilio nesuvaldęs ir į degalinę įvažiavęs vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos

Sekmadienį Klaipėdoje nutiko eismo įvykis, kurio metu nesuvaldytas automobilis užšokęs ant borto, važiavo per veją ir įvažiavo į degalinę. Kaltininkas pasišalino iš įvykio vietos po savęs palikęs automobilio nuolaužas.

Apie eismo įvykį Smiltelės gatvėje, 21:13 val., Klaipėdos Reidai II Facebook grupėje pranešė vienas iš grupės narių. Vyras pasidalino nuotraukomis iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis nesuvaldytas automobilis važiavęs Smiltelės gatve, užšoko ant borto ir pravažiavęs veją trenkėsi į Neste degalinėje esantį nedidelį sandėliuką. Iš karto po smūgio į sandėliuką vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos po savęs palikęs degalinėje automobilio nuolaužas ir tepalo pėdsakus.

Po pranešimu apie įvykį pasipylė daugybė komentarų. Atsirado žmonių, kurie pagal tepalo pėdsakus paliktus nuo eismo įvykio vietos surado transporto priemonę, kuri pasišalino iš įvykio vietos.

Vienas iš grupės narių po pranešimu komentaruose pasidalino surasto automobilio nuotrauka. Pasirodo, jog AUDI markės automobilis su pramuštu karteriu ir lašančiais tepalais toli nenuvažiavo. Transporto priemonės vairuotojas spėjo nuvažiuoti iki Klaipėdos Varpo gimnazijos ir ten paliko savo automobilį.

Įvykio aplinkybės aiškinasi policijos pareigūnai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button