Eismo įvykiai

Avarija Velykų naktį Raseiniuose: susidūrę automobiliai vos neįlėkė policijos komisariatą (video)

Velykų naktį apie 24:00 val., Raseiniuose nutiko avarija, kurios metu susidūrę du automobiliai vos neįlėkė į policijos komisariatą. Manoma, jog dėl visko kaltas vairuotojų nepasirinktas saugus važiavimo greitis.

Apie eismo įvykį pirmadienio ryte 7:24 pranešė ir vaizdo įrašu iš įvykio vietos pasidalino savo Facebook puslapyje „Alio, Raseiniai“.

„Tai ne „Kobra-11“ filmavimas ir ne teroro aktas.Šitaip Raseiniuose tęsiama senoji Velykų tradicija,tik vietoj margučių daužomi automobiliai…“ – taip šį įvykį pakomentavo „Alio, Raseiniai“.

Pirminiais duomenimis eismo įvykis Raseiniuose, Maironio gatvėje įvykio apie 24:00 val. Šioje gatvėje susidūrė du automobiliai, „Audi“ ir „Opel Vectra“, kurie po avarijos vos neįlėkė į policijos komisariatą. Įvykio metu buvo nulaužtas medis ir apgadinti vėliavų stiebai.

„Audi“ markės automobilis nulaužęs mėdį, nulaužęs vieną vėliavų stiebą, o kitą sulenkės sustojo prie pat policijos komisariato.

Abiejų „Audi“ ir „Opel Vectra“ nesusižaidė, o taip pat buvo visiškai blaivūs. Manoma, jog vairuotojai nepasirinko saugaus važiavimo greičio dėl ko ir nutiko ši avarija.

Susiję straipsniai

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button