Avarija Velykų naktį Raseiniuose: susidūrę automobiliai vos neįlėkė policijos komisariatą (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Velykų naktį Raseiniuose: susidūrę automobiliai vos neįlėkė policijos komisariatą (video)

Velykų naktį apie 24:00 val., Raseiniuose nutiko avarija, kurios metu susidūrę du automobiliai vos neįlėkė į policijos komisariatą. Manoma, jog dėl visko kaltas vairuotojų nepasirinktas saugus važiavimo greitis.

Apie eismo įvykį pirmadienio ryte 7:24 pranešė ir vaizdo įrašu iš įvykio vietos pasidalino savo Facebook puslapyje „Alio, Raseiniai“.

„Tai ne „Kobra-11“ filmavimas ir ne teroro aktas.Šitaip Raseiniuose tęsiama senoji Velykų tradicija,tik vietoj margučių daužomi automobiliai…“ – taip šį įvykį pakomentavo „Alio, Raseiniai“.

Pirminiais duomenimis eismo įvykis Raseiniuose, Maironio gatvėje įvykio apie 24:00 val. Šioje gatvėje susidūrė du automobiliai, „Audi“ ir „Opel Vectra“, kurie po avarijos vos neįlėkė į policijos komisariatą. Įvykio metu buvo nulaužtas medis ir apgadinti vėliavų stiebai.

„Audi“ markės automobilis nulaužęs mėdį, nulaužęs vieną vėliavų stiebą, o kitą sulenkės sustojo prie pat policijos komisariato.

Abiejų „Audi“ ir „Opel Vectra“ nesusižaidė, o taip pat buvo visiškai blaivūs. Manoma, jog vairuotojai nepasirinko saugaus važiavimo greičio dėl ko ir nutiko ši avarija.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button