Avarija Vilniuje: dėl išsiliejusių degalų uždarytas eismas Tūkstantmečio gatvėje - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: dėl išsiliejusių degalų uždarytas eismas Tūkstantmečio gatvėje

Penktadienį, Vilniuje buvo pranešta apie avariją Tūkstantmečio gatvėje. Dėl iš sunkvežimio išsiliejusių degalų yra uždarytas eismas.

Apie įvykį Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė ir rekomendavo rinktis kitą kelią bendruomenės nariai.

Pirminiais duomenimis, penktadienį ryte apie 9 val. sunkvežimis važiavęs Tūkstantmečio gatve įvažiavo į kanalizacijos šulinį šalia „Porsche“ automobilių salono ir prakirto degalų baką.

Sunkvežimio kuro bake buvo apie tona degalų. Transporto priemonei įvažiavus į kanalizacijos šulinį degalai iš bako pradėjo lietis ant gatvės.

Į avarijos vietą buvo iškviesti specialiųjų tarnybų darbuotojai. Gelbėtojai suskubo vykdyti sunkvežimio kuro bako sandarinimo darbus. Taip pat bandoma kuo skubiau surinkti išsiliejusius degalus, kad būtų padaryta kuo mažesnė žala aplinkai.

Pranešta, jog į įvykio vietą turi atvykti kita šiai įmonei priklausanti transporto priemonę į kurią būtų perpumpuojami degalai iš įvykyje nukentėjusio sunkvežimio.

Dėl šios Tūkstantmečio gatvėje nutikusios avarijos susidarė milžiniškos spūstys nuo pat Gariūnų. Eismas yra uždarytas Tūkstantmečio gatvėje nuo Savanorių prospekto žiedo iki Liepkalnio gatvės.

Vairuotojams, kurių maršrutas eina per šią gatvę rekomenduojame rinktis kitą kelią.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button