Avarija Vilniuje: motociklas trenkėsi į „BMW“ markės automobilį - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: motociklas trenkėsi į „BMW“ markės automobilį

Vilniuje, Mokslininkų gatvėje motociklo vairuotojas trenkėsi į „BMW“ markės automobilį. Po eismo įvykio smarkiai apgadintas „Suzuki“ markės motociklas.

Specialiosios tarnybos apie 9:15 val., gavo iškvietimą į Mokslininkų gatvę dėl ten nutikusios motociklo ir lengvojo automobilio avarijos.

Lengvasis „BMW“ markės automobilis išvažiuodamas iš šalutinio kelio sustojo praleisti pagrindiniu keliu važiuojančių automobilių, o iš paskos važiavęs motociklas nespėjo sustoti ir trenkėsi į „BMW“ automobilio galą.

Pirminiais duomenimis motociklo vairuotojas teigė, jog kažkas nutiko su jo transporto priemonės stabdžiais, todėl jis negalėjo sustoti ir trenkėsi į lengvojo automobilio galą, kuris sustojo išvažiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį.

Apie 20 metų vaikinas vairavę „Suzuki“ markės motociklą buvo išvežtas į ligoninę. Pirminiais duomenimis vaikinas rimtų sužalojimų nepatyrė.

Po avarijos motociklas buvo smarkiai apgadintas. Manoma, jog motociklo vairuotojas paguldė savo transporto priemonę ant šono supratęs, jog nespės sustoti ir neišvengs susidūrimo su „BMW“ markės automobiliu. Įvykio metu lengvasis automobilis nebuvo smarkiai apgadintas. Buvo apdaužytas tik galinis bamperis.

Skaityti  Antradienį du neblaivūs vairuotojai sukėlė avarijas
Avarija Vilniuje: motociklas trenkėsi į „BMW“ markės automobilį
„BMW“ markės automobilio apgadintas galinis bamperis. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai uždarė eismą Mokslininkų gatvėje, kol techninės pagalbos darbuotojas „pakrovė“ sudaužytą motociklą, kad jis būtų išgabentas.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button