Avarija Vilniuje: neblaivus BMW vairuotojas kaktomuša rėžėsi į Audi - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: neblaivus BMW vairuotojas kaktomuša rėžėsi į Audi

Penktadienio vakarą, Vilniuje, Juodajame kelyje neblaivus BMW X5 visureigio vairuotojas išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą kaktomuša rėžėsi į Audi markės automobilį. Stipriai sužalotas Audi automobilio vairuotojas išgabentas į gydymo įstaigą.

Pranešimą apie avariją Juodajame kelyje specialiosios tarnybos gavo apie 19:00 val. Buvo pranešta, jog kaktomuša susidūrė 2 automobiliai ir viename iš jų yra prispaustas žmogus.

Pirminiais duomenimis BMW automobilio vairuotojas važiavo nuo užmiesčio pusės, o Audi vairuotojas link užmiesčio. Automobiliams priartėjus, BMW X5 visureigis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į Audi. Nuo stipraus smūgio buvo smarkiai apgadintas Audi markės automobilis, taip pat rimtus sužalojimus patyrė ir vairuotojas. Vyras išgabentas į gydymo įstaigą.

Liudininkų teigimu, į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, jie paprašė BMW X5 visureigio vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Patikrinus vairuotojo blaivumą, paaiškėjo, jog vairuotojas yra girtas, alkotesteris parodė kiek mažiau nei 2,5 promilės.

BMW automobilio vairuotojui už vairavimą esant apsvaigus gresia baudžiamoji atsakomybė.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button