Avarija Vilniuje: neblaivus „Volvo“ vairuotojas rėžėsi į vilkiką - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: neblaivus „Volvo“ vairuotojas rėžėsi į vilkiką

Penktadienio vakare Vilniuje nutiko eismo įvykis, kurio metu neblaivus „Volvo“ automobilio vairuotojas rėžėsi į šalikelėje priparkuotą vilkiką „Scania“. Po patikrinimo avariją sukėlusiam vairuotojui buvo nustatytas 2,34 prom. girtumas.

Specialiosios tarnybos gavo skambutį iš praeivių, jog Vilniuje, Dubliškių gatvėje nutiko eismo įvykis, kurio metu „Volvo“ rėžėsi į vilkiką „Sciania“. Taip pat praeiviai paminėjo, jog „Volvo“ automobilis rūksta, todėl į įvykio vietą su pareigūnais atvyko ir gaisrinės pagalbos darbuotojai, bet įvykio vietoje paaiškėjo, jog automobilis neužsidegė.

Pirminiais duomenimis Dubliškių gatve važiavęs „Volvo“ rėžėsi į šalikelėje stovėjusį „Scania“ vilkiką. Avariją sukėlusio automobilio vairuotojas buvo smarkiai apgirtęs. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai paprašė vairuotojo „prasipūsti“ ir vairuotojui buvo nustatytas 2,34 prom. girtumas.

Avarija Vilniuje: neblaivus „Volvo“ vairuotojas rėžėsi į vilkiką
Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Vilkiko vairuotojo teigimu jis tik įsėdo į savo vilkiką po to, kai iš šalia esančio ofiso atsiėmė dokumentus ir pajautė smūgį į savo transporto priemonę ir tada pamatė į priekį praskriejusį „Volvo“ automobilį.

Abi transporto priemonės avarijos metu buvo apgadintos. „Volvo“ automobilis buvo apgadintas smarkiai, todėl į įvykio vietą atvyko techninės pagalbos kelyje darbuotojas, kuris išgabena avarijos kaltininko automobilį iš įvykio vietos.

Skaityti  Neblaivus iš užsienio grįžęs emigrantas pražudė vyrą su žmona, jų dukra išgabenta į ligoninę

Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button