Bandomajam važiavimui „BMW M4“ pasiėmęs jaunuolis visiškai jį sumaitojo bei apgadino 3 kitus automobilius (video)
Eismo įvykiai

Bandomajam važiavimui „BMW M4“ pasiėmęs jaunuolis visiškai jį sumaitojo bei apgadino 3 kitus automobilius (video)

Antradienį Vilniuje nesuvaldytas galingas „BMW M4“ markės automobilis apgadino mažiausiai 3 šalikelėje stovinčius automobilius.

Apie eismo įvykį 12:41 val., Svajonių gatvėje, Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino vaizdo medžiaga iš įvykio vietos.

Pranešimas apie šį įvykį Reidas Vilniuje informacijos kanale susilaukė daugybės bendruomenės narių neigiamų komentarų.

Pirminiais duomenimis Valakupiuose, Svajonių gatve važiavęs galingo „BMW M4“ vairuotojas nesuvaldė savo transporto priemonės ir rėžėsi į mažiausiai 3 šalikelėje stovinčius automobilius.

Eismo įvykio vietoje susirinko daugybė žiūrovų. Žmonės kalbėjo, jog girdėjo, kad „BMW M4“ automobilio vairuotojas pasakojo pasiėmęs iš salono automobilį bandomajam važiavimui.

Po pasidalintu pranešimu apie eismo įvykį Reidas Vilniuje informacijos kanale, vienas iš bendruomenės narių komentaruose pasidalino Vilniuje užfiksuotu vaizdu galimai to pačio pačio „BMW M4“ automobilio. Vaizdo įraše matomas ant galinės transporto priemonės užklijuotas lipdukas „Drift happens“ (vertimas aš anglų kalbos: driftas nutinka).

Laimei, žmonės eismo įvykio metu nenukentėjo.

Automobilio vairuotojas buvo blaivus. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

PAPILDYTA 14:06 val.

Pirminiais duomenimis už „BMW M4“ vairo sėdėjo devyniolikmetis. Jaunas vaikinas pasiėmė transporto priemonę iš automobilių salono bandomajam važiavimui.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button