Avarija Vilniuje: nesuvaldytas „BMW“ nuvertė stulpą ir apvirto ant stogo (video)
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: nesuvaldytas „BMW“ nuvertė stulpą ir apvirto ant stogo (video)

Antradienį vakare Vilniuje nutiko eismo įvykis, kurio metu nesuvaldytas „BMW“ markės automobilis nuvertė stulpą ir apvirto ant stogo.

Apie eismo įvykį Geležinio vilko gatvėje 22:06 val. Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino vaizdo įrašu iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis Geležinio vilko gatve nuo Vingio parko pusės važiavęs „BMW“ automobilio vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio, rėžėsi į stulpą ir nuvertė jį. Nuvertės stulpą, automobilis užvažiavo ant šlaito, o nuvažiuodamas nuo jo apvirto ant stogo.

Į įvykio vietą buvo iškviesti specialiųjų tarnybų darbuotojai. Gelbėtojai atvykę į įvykio vietą iš karto atjungė automobilio akumuliatorių. Greitosios pagalbos darbuotojai apžiūrėjo automobilyje buvusius žmones. Nei vienas iš jų įvykio metu nenukentėjo.

Manoma, jog avarija nutiko dėl pasirinkto nesaugaus važiavimo greičio ir slidžios kelio dangos.

Pareigūnai atvykę į įvykio vietą paprašė „BMW“ automobilio vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Paaiškėjo, jog vairuotojas yra blaivus.

Techninės pagalbos darbuotojai atvykę į avarijos vietą atvertė automobilį ir išgabeno jį iš įvykio vietos. Kelio darbuotojai išvalė kelią nuo išsiliejusių iš transporto priemonės skysčių.

Skaityti  Avarija Vilniuje: autobusas nepraleido ir sumaitojo šeimos automobilį
Šaltinis: Dmytro H. / Reidas Vilniuje
Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button