Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: po susidūrimo automobilis pramušęs metalinę tvorelę nulėkė nuo šlaito ir apvirto ant šono

Vilniuje antradienį po pietų nutiko avarija, kurios metu susidūrė du automobiliai. Po įvykio vienas iš automobilių pramušęs metalinę tvorelę nulėkė nuo šlaito apvirto ant šono.

Apie nutikusį eismo įvykį Dūmų ir S. Batoro gatvių sankryžoje specialiosioms tarnybos buvo pranešta apie 15:00 val. Į įvykio vietą buvo iškviesta techninė pagalba kelyje.

Pirminiais duomenimis „Citroen“ markės automobilis važiavo nuo miesto centro pusės S. Batoro gatve ir suko į kairę link Dūmų gatvės. Kitas eismo įvykyje dalyvavęs „Renault“ automobilis važiavo tiesiai Dūmų gatve link miesto centro pusės. Vairuotojas iš „Renault“ automobilio teigia, jog „Citroen“ vairuotojas manevrą iš S. Batoro į Dūmų gatvę atliko degant geltonam šviesoforo signalui. Po susidūrimo „Renault“ automobilis užlėkė ant šaligatvio, o „Citroen“ pirma trenkėsi į metalinę tvorelę, pramušė ją ir nulėkęs nuo šlaito apvirto ant šono.

Avarija Vilniuje: po susidūrimo automobilis pramušęs metalinę tvorelę nulėkė nuo šlaito ir apvirto ant šono
Ant šaligatvio užlėkęs „Renault“ automobilis. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Po šios avarijos Dūmų gatvėje susidarė kamštis. Į vietą atvykęs techninės pagalbos darbuotojas atvertė „Citroen“ automobilį ant ratų ir išgabeno iš įvykio vietos.

Avarijos metu žmonės nenukentėjo.

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button