Avarija Vilniuje: po susidūrimo gelbėtojų ir medikų pagalbos prireikė 19-metei - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: po susidūrimo gelbėtojų ir medikų pagalbos prireikė 19-metei

Sekmadienį vakare Vilniuje, Ateities ir Didlaukio gatvių sankryžoje susidūrė Audi ir Seat markių automobiliai. Po eismo įvykio gelbėtojų ir medikų pagalbos prireikė viename iš automobilių įstrigusiai merginai.

Apie eismo įvykį Ateities ir Didlaukio gatvių sankryžoje, 22:19 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino vaizdo įrašu iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis sankryžoje susidūrė Audi ir Seat markės automobiliai. Seat automobilis sankryžoje suko į kairę, kaip manoma į degalinę VIADA, o Audi automobilis Ateities gatve važiavo tiesiai. Automobiliai susidūrė sankryžoje, kai jiems degė žalias šviesoforo signalas. Po susidūrimo Audi automobilis dar rėžėsi į stulpą, kuris nuo smūgio pasviro.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai išvadavo 19-kos metų merginą iš smarkiai apgadinto Audi automobilio. Medikai apžiūrėjo merginą iš išgabeno į gydymo įstaigą, nes ji skundėsi galvos skausmais.

Policijos pareigūnai patikrino abiejų automobilių vairuotojų blaivumą. Po patikrinimo paaiškėjo, jog vairuotojai yra visiškai blaivūs.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button