Avarija Vilniuje: „Toyota“ įskrido į sieną ir užstrigo - Reidas Official
Eismo įvykiai

Avarija Vilniuje: „Toyota“ įskrido į sieną ir užstrigo

Vyro vairuojama „Toyota“ praskriejo sankryžą ir pramušė sieną.

Pirmadienį (liepos 11 d.) bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie avariją Vilniuje, kurio metu automobilis užstrigo sandėliuke pramušęs jo sieną.

Į avarijos vietą buvo iškviesti greitosios pagalbos medicinos darbuotojai ir gelbėtojai, kad vairuotojas būtų išvaduotas iš automobilio.

Apie įvykį 13.36 val., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė bendruomenės narys. Vyras pasidalino nuotrauka iš įvykio vietos.

Pirminiais duomenimis Vilniuje, Smolensko g. važiavęs automobilis kirto sankryžą su Panerių g. ir įlėkė į sandėliuką pramušęs jo sieną. Automobilis kartu su vairuotojų viduje buvo įstrigę sandėliuke, kol į įvykio vietą atvyko gelbėtojai.

Po to, kai vairuotojas buvo ištraukas iš automobilio, jį apžiūrėjo medikai. Dėl patirtų sužalojimų vyras buvo išgabentas į ligoninę.

Patikrinus vairuotojo blaivumą alkotesteris parodė 0,28 prom. Tai yra leidžiamas alkoholio kraujyje kiekis.

Įvykio vietoje dirba gelbėtojai, kol automobilis bus ištrauktas iš sandėliuko. Galimai Smolensko g. ir Panerių g. sankryžoje bus stabdomas eismas, kol eismo įvykio padariniai bus sutvarkyti.

Skaityti  Neblaivaus vilkiko vairuotojo nepaklususio pareigūnų reikalavimams kelionė pasibaigė griovyje: vyrui nustatytas sunkus girtumas

Įvykio aplinkybės tiriamos.

3.5/5 - 2 balsas(-ai)
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button